Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondja el a szüleimnek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondja el a szüleimnek?

Figyelt kérdés

Előljáróban annyit kell tudni, hogy 15 évesen jártam egy sráccal (mondhattok rám vagy rá akármit) ő akkor volt 30.

Fél év után amikor elmondtam a szüleimnek, elvettek tőlem mindent (internet, mobil, minden amivel kommunikálni tudhattunk volna, még zsebpénzt se kaptam). Szüleim elküldtek pszichológushoz és 1 évig jártam hozzá teljesen értelmetlenül, mert nem tudtam elfelejteni a srácot de ahogy telt az idő sikerült elhagynom azt az érzést amit akkor éreztem, amikor nem tudtunk találkozni. Az egész család utált engem. A szüleim csak kényszerhelyzetbe szóltak hozzám, a nővérem megmondta, hogy mostmár letagadja, hogy a húga vagyok... nagyon rossz volt a helyzet. Nem mehettem el sehova, ha barátnőmhöz átmentem akkor is hajlandóak voltak telefonon beszélni a szüleivel, hogy tényleg ott vagyok-e. Ha később értem haza mert lekéstem a vonatot akkor mindig az ment, hogy hol voltam, kivel voltam, mit csináltam. Nagyon nem volt jó

Most 17 éves vagyok, a szülői szigor már nem annyira durva, már elmehetek itthonról, minimálisan bíznak bennem de megtetszett egy férfi. 32 éves de nem merek vele kapcsolatba lépni. Nagyon kedvelem őt és ő is engem. Tud mindenről, tudja, hogy miért nem megyek bele ebbe a kapcsolatba. Az nem megoldás, hogy hozzáköltözzek meg a szüleimmel "megszakítsam a kapcsolatot" mert még kiskorú vagyok. Ők mégis a szüleim de mit tegyek, ha ezzel a sráccal szeretnék járni? Titokba meg nem szeretném, ő is meg én is hosszú időre terveznénk. Ő nem csak arra megy, hogy megdöntsön mert akkor nem intézkedett volna ennyit (mert már próbálkozott elég sok mindennel).

Bocsi, hogy ilyen hosszúra sikerült de úgy gondoltam, hogy ha már leírom akkor leírom teljes egészében

Illetve ti férfiak (30-as korosztály) mit csinálnátok ebben a helyzetben?



2015. máj. 24. 17:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
ne mond el nekik megint fogság lenne és az nem lenne jó várd meg hogy 18 legyél akkor már nincs bele szólásuk
2015. máj. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De ha 18 leszek akkor meg búcsúzhatok el tőlük mert nem fogják megérteni. De nekem nem az az elsődlees célo, hogy járjak ezzel a sráccal hanem az, hogy a szüleim el is fogadják őt.
2015. máj. 24. 17:30
 3/15 anonim ***** válasza:
77%

Nem normális egyáltalán, hogy egy 30-as egy 17 éves kislánnyal jár...

...két pár közötti korbeli diferencia csekély mértékben még hanyagolható, 3-4 év

de 15 év az már durva, nem csodálom, hogy a csáládod így viszonyult hozzád...

...ezzel nem bántani akarlak, de nincs rendben veled valami az tuti, nekem álmomban sem fordulna meg a fejembe, hogy egy (majdnem) milf-fel kavarjak...

Tényleg ne értsd félre, nem bántásból írtam, de 30évesen max ha meg akarom dönteni azt a 17-est, max akkor, és ne csodálkozz, hogy ennek érdekében megtesz mindent, mert megfog, de ne sírj ha majd otthagy (még hiteget, te meg naiv vagy) :)

F/26

2015. máj. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
3/3 nagyon negatív vagy vagy irigy! ha két ember szereti egymást nem a kor számít és amúgy is minden kapcsolatban van sex valaki lefeküdt az első randin és azóta is együtt vannak!
2015. máj. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

3-as!

Az előzző pasi se hagyott engem ott amikor megdöntött. És utólag megtudtam, hogy engem keresett a barátaimon át is csak ők nem adták át. Szóval ő is kitartott értem.

Attól, hogy te nem tudnád úy elképzelni az életedet akkor sajnállak de én nem fogok összejönni egy velem egyidős nyálgéppel. Nekem nemnez a korosztály jön be.

Ha meg valaki jönne azzal, hogy pénzéses liba vagyok annak modanám, hogy nem gazdag a pasi. Meg tud élni de nincsen villája és nem is lep meg ajándékokkal.

Arról meg, hogy csak meg akardönteni akkor hajrá! Úgyse fogom magam adni első csettintésre (amit ő tud is nagyon jól)

2015. máj. 24. 17:43
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
igazad van! ne hallgass másra tégy belátásod szerint
2015. máj. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
68%

Minden normális szülő ezt tenné...Én is tudom adni a szépet, hogy nem csak rövid távú kapcsolatra kellessz, de hosszú távon mit kezdenél egy nálad 15 évvel idősebb férfival? Te egy érettségi nélküli kislány vagy, ő meg egy dolgozó, rég felnőtt férfi, teljesen más világképpel és gondolkodásmóddal.

És ha 18 évesen annyira nagykorúvá válsz, ez akkor sem fog semmit változtatni. Max. odamehetsz, ahova akarsz. A szüleidnek meg örök csalódást fog okozni, hogy normális lányt akartak, de te jöttél. De ha neked megéri, mert nem látsz az orrodtól messzebb, akkor tedd ezt.

Bocs, hogy nem nyomtam le a sablonszöveget, hogy ne törődj mások véleményével, csak légy "boldog". Ne foglalkozz a családod véleményével, minek? Inkább megéri megutáltatni magad velük.


Köszönöm a többi korodbeli ember nevében is, hogy nyálgépnek nevezted őket. Én 4 évvel vagyok idősebb, szóval korodbeli, de engedelmeddel nem veszem magamra.


U.i.: Inkább nyálgép lennék, mint 32 évesen olyan életképtelen, hogy NŐT szerezzek magamnak, akikkel családot alapíthatok ;)

2015. máj. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
67%
hogy ne nőt*
2015. máj. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
14%

Menj oda a szüleidhez és mond meg nekik, hogy tetszik neked ez a pasi, de nem kell veszekedés, ha ők nem akarják akkor te tényleg nem fogsz kapcsolatba kezdeni vele, ezért is álltál ide eléjük, hogy megbeszéljétek.

Ezzel az idős pasi fetishel nem tudom mit kezdhetsz. Én ismerek olyan 16 évest is aki teljesen férfias arcra meg testre is. Biztos nem csak nyálgépek vannak a korosztályodban.


Azt furcsállom, hogy a 30 éves pasi nem talált meg. Nem tudtál volna az iskola informatikaterméből vagy egyik barátnőd telefonjáról egy üzenetet küldeni neki 1 héten belül? Aztán szerintem elég könnyen feladta, ha elfogadta a "nem segítünk" választ.


Ha a pasihoz költözöl és pár év múlva kidob (ez mindig benne van a pakliban) akkor mit fogsz kezdeni? Éretségivel nehéz állást találni, pláne olyat ami annyit fizet, hogy hónapról hónapra kijöjj.


#7 is sablonszöveget mondott. 30 évesként én szívesen járnék egy 17 évessel. Sokkal fiatalosabb, hamvasabb mint a 30-as korosztály. Mire én öreg leszek addigra a lány még mindig jól fog kinézni. A világról alkotott képük lehet ugyan olyan, max a férfi továbbtanult és több élettapasztalata van.

Sajnos igaza van kérdezőnek, tényleg sok Justin Bieber utánzat nyálgép van. Még a huszonéves korosztályban is.

20% férfi; 50% nyálgép; 10% kettő között; 20% szerencsétlen.

2015. máj. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
83%

#9: 7-es vagyok. Persze, minél fiatalabb, annál jobb. 40 éves koromban is tetszeni fognak nekem az ilyen korú lányok, kinek nem? Max. arra gondolnék, hogy "de megdugnám", de nem vagyok olyan, aki be is próbálkozna.

De egy normális 30 éves férfinek kellene annyira értelmesnek lenni, hogy elgondolkodjon rajta,hogy hoppá, ez egy kislány. Ilyenkor már a családalapításon kéne a hangsúlynak lenni, és egy hasonló korú nővel megoldani mindezt.

2015. máj. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!