Már nem bírom tovább?

Figyelt kérdés

Anyum tényleg megbolondt. 19 éves vagyok, végzős középiskolás, mert nyelvi előkészítőn voltam. Szóval anyum nem fogadja el, hogy hetente egyszer, hétvégén szeretnék lemenni a barátaimhoz. Rendesrn tiltja, hogy találkozzak a barátaimmal, pedig tudja, hogy normális társaságba megyek le.

Ma úgymond "leszöktem" az engedélyével, kilencre értem haza, ilyenkor már mindennek el hord, képzeljétek el a lehető legocsmányabb szavakat amiket ismertek.

Már nagyon nehezen bírom ezt, börtönben érzem magam.

Az pedig ki van zárva, hogy nekem barátom legyen, az eddigi barátaimat se mertem neki elmondani, mert mindennek elhordott volna. Egyszer mondtam, hogy van egy barátom, kinyomozta, hogy ki ő és elkezdte fenyegetni őt Facebookon.

Ráadásul valahogy feltörte a Facebookomat is, minden üzenetet elolvasott, ez eléggé kihúzta a gyufát nálam..

Csak szerintem beteges ez? Néha kívánom bárcsak olyan rendes szüleim lennének, mint sokaknak..

Mit tehetnék ezzel? :(



2019. szept. 28. 23:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
36%

Lehet koleszban is lakni 🙂

Diákmunkával eltarthatod magad. Persze suli mellett nehéz, de erről dönts te! Pro és kontra.

2019. szept. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%

Sok sikert az erettsegihez.

Minel tavolabbi egyetemre jelentkezz. Ha nem szeretnel tovabbtanulni, dolgozz es koltozz el. Mast nem tudsz tenni, o nem fog megvaltozni.

2019. szept. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%
nem egészséges viselkedés ez annyi szent. apukáddal mi van? talán ő tudna hatni rá.
2019. szept. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Apa otthagyott minket még kiskoromban, sajnos ez nem opció. :/

Reménytelen ez az egész..

2019. szept. 29. 00:13
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
Állj a sarkadra kislányom, felnőtt ember vagy "elvileg".
2019. szept. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
értem,annyit tehetsz hogy olyan emberekkel veszed körbe magad akik szeretnek. kellene neked egy srác. anyád sajnos megkeseredett emberré vált,mindez talán a magánéletére vezethető vissza. elvileg Te kellene kegyél a mindene, de még az is felötlött bennem,talán téged okol elcseszett életéért. mit dolgozik ő,van párja? Te pedig tanulj,hogy több sanszod legyen a jövőre nézve.
2019. szept. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
41%

Amíg nem állsz a sarkadra, mindig ez lesz!

Anyukádat le kell választanod magadról minél drasztikusabban.

Ha kell, menj el hosszú időre, amikor hisztizik teljesen természetes dolgok miatt, pl. 2 napra.

2019. szept. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Most egy másfajta válasszal jövök, mint amit az átlag ember itt elfogad. De te nevelted Anyádat ilyenre. Kamasz korban elő kéne jönnie egy egészséges lázadó korszaknak. Sajnos ezt le kell játszani, van amikor nehezebb, mert nagyon kemény a szülő, van amikor könnyebb. Ki kell harcolnod magadnak a szabadságot. Először nagyon nehéz lesz, de aztán egyre könnyebb, ahogy anyukád szép lassan felfogja. Én ebben a korban már csak annyit mondtam, hogy "Anyu, péntek este nem jövök haza, Xy-nál alszom". Pedig úgy indultam, mintha apácának szántak volna. Ha a szép szó nem használt, meg kellett szegnem a szabályaikat, vagy veszekednem kellett velük. Egyik barátom sem volt olyan szigorúan fogva, mint én, és nem akartam kimaradni az életből.
2019. szept. 29. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 ufipufi válasza:
Aterzem a helyzeted, kicsit hasonlit az enyemre mikor en voltam 18. En leeretsegiztem, elhuztam egyetemre(ugy gondoltam 200km tavolsag megteszi) aztan mikor hazajottem nyariszunetben folytatodott. Kiakadtam total es otthagytam az egyetemet, leleptem kulfoldre dolgozni. 2havontta hivtam csak fel a szuleimet publikusfixtelefonrol. Mire hazajottem total megvaltoztak. Egy evet toltottem kint. Mellesleg szar volt. Nem ajanlom hogy kovesd a semat teljesen. Csak kicsit megkell anyudatijeszteni hogy egyedul is maradhat ha nem valtozik.
2019. szept. 29. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben jártam. Megvívtam én is a csatáimat a szabadságomért. Ha gondolod írj, szívesen meghallgatlak és segítek neked is szabadságharcot robbantani :D
2019. szept. 29. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!