Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apaukam leszar anya megver...

Apaukam leszar anya megver minden aprosagert mit tegyek nem birom tovabb?

Figyelt kérdés
13 eves lany vagyok apum leszar anya folyzton megver mindern aprosagert leejtek egy tanyert veletlen... nem rakok el magam utan valamit...kesobb jovok haza 5 percel mint kene stb nem birom tovabb noverem a kis kedvence anyunak... es belhalok mar annyira fajt mindenem mar az utesektol folyton szur a szivem meg akarok halni vadostam magam de anya le se szarta es meg akarok halni az lenne legjobb de sajn nem vagyok ra kepes megoljem magam mit tegyek december ota ez megy neveloinzezet jobb lenne ma telt be a pohar lekestem buszom 1 oraval kesobb jottem haza ezert ugy megvert verzett az orrom arcomon megmaradt kez nyoma anyanak es sirok remegek folyton mar belefaradtam es ugy ordibal velem mintha egy utolso senki lennek nem merek vissza szolni vegen meg megol igy is eleg fajdalmat okoz nekem ha meg visszaszolnak tuti nem kelnek fel es ezert nevelointezeten erosen gondolkodok vagy barmi csak ne legyen anya a kozelembe ezt nem szep kimondani de nem birom tovabb azt se tudom hogy mennyek igy be suliba sebes orrom es keznyom arcomon valaki segitsen legyszives😭😭
2018. febr. 25. 21:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Kamerázd le, ahogy megver. Bár ha ennyire súlyos sérüléseid vannak, az sem kell. Szólj tanárnak, család segítőnek vagy a rendőrségnek.
2018. febr. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Menjél csak be,és normális tanároknak szolj.. Bár nekem is anno azt mondták h oldjuk meg otthon,nem keverednek bele,ennyit a pedagogusok többségéről is..
2018. febr. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Kedves 2.valaszolo

Nem magyar e telom es nem tudok etkezettel irni mert nincs rajt magyar nyelv de nagyon aranyos vagy ilyenkor lennel a helyembe es felejasztanam magam ha kepes lennek ra

Masik 2 valaszoloknak koszonom lehet szolok suliba de nagyon felek meg en szeretem anyat es felej ebb

2018. febr. 25. 21:20
 4/11 A kérdező kommentje:
Felek ebbok nagyobb baj lesz*
2018. febr. 25. 21:21
 5/11 anonim ***** válasza:
62%

Jaj, már megint hazudsz??? Nem unod még a kamu kérdéseidet???

Hogy a többiek is értsék, linkelem a régi kérdéseidet


https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdese..



https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__szerelem..


Egyszer anyuka, egyszer egy viszkető p****jú 13 éves, most meg otthon verő gyerek..

Komolyan unalmas vagy már nagyon.

2018. febr. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%

Ja és te vagy Mészáron Vanda a régi kérdésedben írtad.. Nem úgy nézel ki mint akit vertek, főleg, hogy előtte meg dicsérted a szüleid nagy szeretetét

[link]

2018. febr. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
Lehet hogy más profilját tette be... a facebookon a kislány jó helyesírással irt, míg a kérdező írása borzasztó.
2018. febr. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%
Menj el orvoshoz látleletért. Azzal egy tanárhoz vagy rendőrségre, ha az orvos magától nem intézkedik.
2018. febr. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%
Kislány, legyen annyi eszed, mint a többi hülyegyereknek itt, és vedd le a neved. Utána ugyanúgy kamuzhatsz, mint a többi, erősen szívszaggató sorsú gyermek, akiket rettentően kínoznak. 😃
2018. febr. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
De ilyeneket miert szórakoztató kamuzni? Mitol olyan izgalmas?
2018. febr. 26. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!