Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért ilyen velem, egyedül is...

Miért ilyen velem, egyedül is csak velem a jó édes anyám?

Figyelt kérdés

Nem rég költöztem haza ,mindenbe bele szól ,miért ezzel vagy együtt ,ez egy semmire kellő,link,miért szinte már együtt éltünk,miért megyek ennyiszer hozzá ,hozott -vitt ,ez a csávó nem neked való,nem illik hozzád ...zavarod a családot ...azöcsével laktak ketten együtt ...stb.. 28 vagyok !

Nem rég vettem magamnak egy kutyát ,már nagyon szerettem volna (régen is volt csak szegénykém nagyon idős volt már és hát el ment közölünk ...)miért csinálom ezt vele ,miért hagyom ennyit nyalogatni magam ezt csináld azt csináld ,ha ellent mondok neki még neki áll feljebb, ő a valaki és engem ócsáról !! , ő soha nem akart kutyát most nem tudom ki venni a kezei közül ...ezt a fejéhez is vágtam nem egyszer csak hallgatott.

Sajnos még egy ideig itt kell laknom,de már nem nagyon bírom a stílusát tolerálni


2019. okt. 6. 22:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az anyák sokszor ilyenek.
2019. okt. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha 28 évesen kell a lakhatás, a rigolyáit is tessék tűrni.
2019. okt. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Te nem szexelsz eleget, vagy anyukád? vagy miért a Szexualitás kategóriába írtad?
2019. okt. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#3

Mert sok neki a bsztatás

2019. okt. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Kivételesen normális, nem idióta, bunkó válaszokat szeretnék kérni ha szépen meg kérhetlek !

Köszönöm szépen !

2019. okt. 6. 23:20
 6/9 anonim válasza:

Költözz hozzám! ;-)

48Ffi

2019. okt. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Az aktuális témáiban ha meg is felelnél, a végtelenségig keresne újat, mert azok csak eszközök neki ahhoz, hogy így viselkedjen veled.
2019. okt. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Rossz hírem van, ez nem lesz jobb - irányítani akar mintha még változatlanul 12 éves lennél. Vagy kiállsz magadért és jelzed, hogy kösz anya, de tudok magamra vigyázni, vagy nyeled a békákat sorozatban (egyébként nem akar neked rosszat, csak a saját értékrendjét, véleményét ráderőltetni). Nőj fel, ne csak a férfiakhoz, de otthon is.
2019. okt. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon ragaszkodik hozzád.
2019. okt. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!