Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ma befogadtam egy édes kis...

Ma befogadtam egy édes kis keverék kutyust. Nem tudom mennyi idős lehet, de talán pár hónapos/ fél éves körül. Nagyon sírt, mikor egyedül hagytam, mit lehet tenni? ( Többi lenn. )

Figyelt kérdés
Nem volt még kutyám ő az első. És egyenlőre betettük őt egy nagyobb zárt helyre a tárolóba odakinn, hogy ne szökjön el. A probléma az, hogy sír, mert egyedül hagytam. A kérdésem pedig az lenne, hogy, ha azt a helyet megszokja ott, de később máshova zárjuk éjszakára, akkor ugyan úgy sírni fog a másik helyen is vagy megszokja, hogy esténként egyedül van?

2013. jún. 13. 20:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Uj meg neki a hely. Meg kell szoknia. Ha minden este magara hagyod, megszokja egy ido utan, ne aggodj. Ez meg csak az elso esteje egyedul :)
2013. jún. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondom, hogy kell még neki egy kis idő, amíg megszokja!

Mi 3/4 éve fogadtunk be az utcáról egy kutyát, a beköltözés után még egy hónapig sírt éjszakánként, bár nem minden este, de volt, hogy alig akarta abbahagyni... Nem tudtunk mit tenni, eleinte lementünk hozzá, babusgattuk, de ekkor csak még jobban vonyított, nyöszörgött, úgyhogy inkább hagytuk. Szép lassan le is szokott róla. :)

2013. jún. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
Nem tudod bevinni a házba? Ha csak pár hónapra is, utána is ki lehet szoktatni, de megtanul alkalmazkodni, beilleszkedni közétek, ha veletek van az elején :)
2013. jún. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm!! :)


Nem a házba semmiképp nem hozok be állatkát akármennyire is édes meg sajnálom. :S Meg kell szoknia a dolgokat.

2013. jún. 13. 21:23
 5/12 anonim ***** válasza:

Mi vettünk neki egy plüss kutyát a lomosban, ahhoz szokott hozzábújni.

Amikor áttettük a végleges helyére, vittük vele a kutyáját is.

Csak az első helyén sírt (egy ideig), a véglegesen már nem.

2013. jún. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Honnan fogadtad be? Menhelyről vagy utcáról?
2013. jún. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Utcáról. :)
2013. jún. 16. 08:57
 8/12 anonim ***** válasza:
Állatorvos látta? Most is sír még? Azóta hogy van a kutyus?
2013. jún. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Holnap viszem őt, tegnap este kinn hagytuk őt a teraszon szundított, csináltunk kuckót és nem sírt. :)
2013. jún. 17. 19:18
 10/12 anonim ***** válasza:
majd meséld el mi volt az orvosnál!
2013. jún. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!