Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 28 évesen ez mennyire normális...

Girlll3 kérdése:

28 évesen ez mennyire normális szülő-gyerek kapcsolat?

Figyelt kérdés
Elmentem inni a szomszédommal és felhívott az est folyamán az nevelőanyám, mert másnap állásinterjúra mentem. Múltkor az orvosnál hívott fel, mert későn végeztem, este 10 után és haza érek, akkor is jelentenem kell, hogy épségben hazaértem-e. Mivel még az apámmal lakom, ő is mindig kérdezgeti, hogy hova megyek, mikor jövök. Idegesítenek vele, pedig annyit szeretnékmár keresni, hogy ne kelljen pl az apámmal laknom. Úgy érzem, hogy rám telepszenek. Közben meg mintha én is nagyon függenék még mindig az ő véleményükre adok. Pedig csak egy kis füvgetlenséget és távolságot akarok. Nincsenek barátaim se, meg párom sem.

2019. okt. 10. 11:48
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
39%
Nem normális, nagyon rád vannak telepedve és irányítani akarnak.
2019. okt. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%

Amíg együtt éltünk, addig nekünk alap volt, hogy amikor elmentünk otthonról, akkor szóltunk, hogy elmentem, kb. ekkor jövök. De ők is nekem. Szerintem ez tök normális egy családban.

Ha tudták, hogy dolgod lesz még munka után, akkor nagyon nem normális, hogy hívogattak. De ha nem mondtad, hogy nem mész haza, akkor hihették, hogy valami baj történt.

Szoktasd le őket. Szólj, ha nem mész haza. De nem kell részletezni, pláne nem hívogatni az este folyamán, mint egy tininek.

2019. okt. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
4%

Én alapvetően amondó vagyok hogy az ember legyen türelmes az idős szüleivel,ha annak örülnek hogy felhívnak vagy bármi más, akkor adjuk meg nekik az örömet. Pár év múlva hiányozni fog a most még idegesítő szokásaival együtt .De!


a nevelőanyám".


Ezzel a szóval leírtad magad férfiként. Az még oké ha az igazi anyád hivogat meg parancsolgat, te meg a kedvére akarsz tenni, mert mégis csak az anyád. De egy idegen asszonynak ugráltatni hagyni magad szánalmas. Egy normális ember már megmondta volna neki hogy mivel nem az anyád, csak az apád k-vája, ne foglalkozzon veled. Hivogassa a saját gyerekeit.

2019. okt. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Még tiniként uszodába mentem egyszer, minden héten rendszeresen mentem egyébként. És késve értem haza, olyan tudom is én 7 körül. Tél volt és sötétedett, erre arra értem haza, hogy a fél iskola engem keres. Égett a képemről a bőr. Azt hitte a nevelőanyám, hogy esetleg belefulladtam a medencébe. Holott csak elidőztem a kortársaimmal.
2019. okt. 10. 12:04
 5/35 A kérdező kommentje:
3-as! Nő vagyok, ki mondta, hogy férfi vagyok?!
2019. okt. 10. 12:05
 6/35 anonim ***** válasza:
85%
3. Hol írta a kérdező, hogy férfi? Látom, ítélkezni azt tudsz, hogy ki hogy írta le magát!
2019. okt. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Mellesleg a nevelőanyám egyben rokonom is! Nem az apám qrvája! Csodásan tisztelettel írsz, komolyan. Édesanyám testvére nevelt fel, mert meghalt a vérszerinti anyám.
2019. okt. 10. 12:07
 8/35 anonim ***** válasza:
81%
szerintem meg normális ha valamikorra várják az embert és késik akkor aggódnak. legalább szólj , hogy késni fogsz..
2019. okt. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
80%

Túlzott az aggódása. De talán pont azért, mert anyukád elhunyt. Nem akar téged is elveszíteni. És szeretne rád nagyon vigyázni, nehogy neked is valami bajod legyen. De valóban túl sok ez.

Te viszont legyél figyelmesebb. Ha nem mész haza, semmi gond, de szólj nekik, hogy tudják, hogy nem ért baj, csak még nem akarsz hazamenni.

2019. okt. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
0%
8. De minek kell "várni" az embert? Miért nem élheti az életét, ahogy akarja? Miért kell másokat beavatni abba, mikor megy, mikor jön vissza? Magánélet nincs? Te mit szólnál, ha valakinek mindig kéne szólnod, hogy mikor mész, mikor jössz, aki csak azért lenne, hogy felügyeljen téged?
2019. okt. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!