Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szörnyű gyerek vagyok, hogyha...

Szörnyű gyerek vagyok, hogyha meghalt a nagymamám, és decemberben elmegyek animátorkodni, magára hagyva az özvegy édesanyámat?

Figyelt kérdés
Ott fogom hagyni az egyetemet, mert nem tetszik a szak. Szemezgettem az animátori lehetőségekkel, és hívtak, hogy a téli szezonra SOS-ben kéne másfél hónapra egy animátor. Azt mondták, hogy ezzel a tapasztalattal hosszabb távra is fognak alkalmazni (tehát több hónapra). Namármost, én imádom az édesanyámat, és nem akarom magára hagyni. Direkt duális képzésben gondolkodom, ahol a szülővárosomban dolgozhatnék, hogy vele lehessek, nem akarom magára hagyni. De úgy érzem, hogy a nagybetűs élet előtt ez lenne az egyetlen "kiruccanási" lehetőségem.
2019. nov. 27. 18:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Részvétem. Nagyon sajnálom anyukádat, de én is elvállanám a helyedben.
2019. nov. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Nem, felnőtt nő, el tudja viselni, ne aggódj!
2019. nov. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Az a kérdés, hogy ő mit szól hozzá, milyen állapotban hagyod ott. Azt sem tudjuk, hogy mikor halt meg a nagymama, hogy egyáltalán eltemettétek-e már, vagy arról van-e szó, hogy az animátorkodás miatt nem tudsz majd ott lenni a temetésen (sem), stb.
2019. nov. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%

Én mint stülő válaszolok neked .

Reszvetem nektek.

De én nem engedném, hogy kihagyj egy ilyen lehetőséget, az élet megy tovább.

Attól meg szereted anyud, de élni kell, enni kell, rezsit kell fizetni.

Lépj, ettől nem szereted kevésbé anyudat !


Sok Sikert.

2019. nov. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Kérdezd meg az anyukádat, hogy mi a véleménye, ettől nem leszel szörnyű gyerek! Látod, hogy milyen állapotban van, mennyire viselte meg, de szerintem támogatni fog, ha ilyen jó a kapcsolatotok.
2019. nov. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%
*Szülő akart lenni.
2019. nov. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%

Szörnyű de igaz, az élet megy tovább. El kell fogadni, es tovabb kell lepni.

Menjel szerintem, banni fogod kesobb hogy nem mentel.

2019. nov. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%
Részvétem, de emiatt nem szabad lemondanod a saját céljaidról. Beszélj, hívd fel anyud minden nap, vagy amennyit szerinted ő igényli, jó esetben érezni fogja, hogy lélekben vele vagy, és számíthat rád.
2019. nov. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha szörnyű gyereknek minősítenénk, akkor otthon maradnál?
2019. nov. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem állhatsz le. Építened kell sz életedet. Feltétlenül vállald el.

H a vele "kuksolsz", azzal nem váltod meg, nem tested könnyebbé az életét.

Tedd a dolgodat, ahogy az éredeődésed megkívánja: dolgozz, tanulj.

2019. nov. 28. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!