Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám tönkretette a psm?

Anyám tönkretette a psm?

Figyelt kérdés

Szóval a lényeg a lényeg, év elején a saját diákmelóval megkeresett pénzemből vettem egy ps 4-et. Szeptemberben felöltöztem BP-re, a Pest nem hoztam, mert igazából nem nagyon lett volna rá időm meg nem akartam felcipelni, hétvégente viszont, amikor hazamentem, használtam.

2 hétig nem mentem haza, mivel fent volt dolgom. Anyum vett valami dudvát, aminek műanyag vázája és ilyen alja van (amibe, hogyha túlöntözi a növényt lefolyik a víz, foglalmam sincs, hogy mi a neve). Ez az alj el volt repedve, a víz szivárgott. Természetesen a ps-emre rakta a növényt, mert valószínűleg az egész rohadt lakásban nem volt máshol hely, ezáltal a PS valószínűleg valamennyire elázott, a lényeg, hogy nem kapcsol be. Aki ismeri az ilyen dolgokat azért tudja, hogy nem kevés pénzbe kerülnek.

Mondtam Anyumnak, hogyha már ilyen jól tönkretette, akkor legyen már szíves elvinni egy szervízbe és megjavítani. Ő egy szót sem akar erről hallani, nem akarja elvinni. Mit tennétek a helyemben?


2019. nov. 28. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
46%

Valszeg beolvasnék neki rendesen,aztán ha nem hajlandó elvinni,kénytelen lennék én,pehet dühömben én is megrongálnék valamit ami neki kedves,de ez nem vezetne semmire...Azt tudom hogy drága(nekem is van) a javítási költségekkel nem vagyok tisztában,viszont ha te tudod,vagy ha esetleg nem,akkor kérdezd meg,és közöld vele hogy milyen mértékű kárt csinált,hátha megjön az esze.

Mást nem nagyon tudsz tenni..

2019. nov. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Anyud jön neked egy ps4-el, ha az beázott annak annyi.

Beszéld meg vele normálisan, azért ez elég durva volt.

2019. nov. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Ilyet nem csinálnak véletlenül, nem tetszett neki, hogy magadnak ilyen drága cuccot vettél.
2019. nov. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Nem mennek haza tobbet:)
2019. nov. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%

Anyád ki akart veled cseszni, gondolom azt akarja hogy azt a 60-90 ezret rà költsd, vagy zavarta hogy nála vannak a "szarjaid"...

Mindenedet vidd el a lakàsàból amint lehet, ennél tehet durvàbbat is.

Valaki él még vele, meg tudja mondani mi volt a baja (gondolom anyád nem fogja bevallani)?

És èn ezutàn làtogatóba se mennèk szívesen, gondolom nem vagyok vàrt vendég ha tönkretett valami szàmomra fontos dolgot.

2019. nov. 29. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
hol volt ps4 ? te szobådban vagy szüleid szobåjåban ? mert növėnyt csak ugy nem vinėk be gyerekem szobåjåba ahol dolgai vanak.
2019. nov. 29. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Kicsit nekem is sántít a sztori. Az is szóba jöhet, hogy inkább az nem tetszik neki, hogy a kicsiny gyermeke elköltözött.

Én tisztáznám a helyedben, hogy ez mégis, hogy abba a nádirigósba történhetett.


Műszaki szempontból olyan 50-60%, hogy javítható (és a javítás gazdaságilag meg is éri).

2019. dec. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!