Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem kéne szembemennem a...

Nem kéne szembemennem a szülimmel?

Figyelt kérdés

Régóta szeretném befestetni a hajam végét egy kicsit világosabb szőkére, mint amilyen az igazi színe. Szüleim viszont minden ilyennek elle vannak, szalagavtó környékén kezdtem el sminkelnk, teljesen ki voltak akadva, most is sokszor megszólnak miatta. A hajfestéshez is így állnak hozzá, azt mondták, ha befestem ne tegyem be a lábam a házba.

19 éves vagyok, most kezdtem az egyetemet, sokat tanulok meg messze is lakunk, szóval dolgozni nincs időm, viszont otthon mindenben segítek, semmi baj nincs velem.

Tudom, hogy ez nem nagy dolog, de én szeretném kipróbálni, csak nem tudom, így jó ötlet lenne-e. Szerintetek?


2019. nov. 28. 19:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nálam ez olyan 16 évesen volt.


A hamu szőke hajam normáliabb szőkére festettem, észre se vették. Pedig nálam is ellenezték

2019. nov. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!