Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, ha anyám nem...

Mit tegyek, ha anyám nem normális és idegbeteg?

Figyelt kérdés

Anyám sokszor kiakad, mindenféle kis apróságon is. Olyankor kiabál, ordít, csapkodja az ajtót, felborít dolgokat, volt olyan, hogy földhöz vágott poharakat, olyan is volt, hogy megrángatott.


(Van olyan, hogy a boltba elkezd kiabálni a pénztárosoknak, hogy dolgozzanak gyorsabban.

Volt már olyan is, hogy a jegypénztárnál elkzdett kiabálni, hogy miért annyi egy vonatjegy.)


Általában azért, mert ideges. És általában azért ideges, mert felhúzták a munkahelyén, és ezt rajtam meg tesómon vezeti le.



2019. dec. 1. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Felhívod figyelmét, hogy indulatkezeléssel kapcsolatos problémái vannak, hogy senki sem tehet arról: őt előtte felhúzták és ne rajtatok vezesse le vagy szakemberhez menjen.
2019. dec. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
54%
Hàny éves vagy? S tesòd? Szed valamilyen antidepresszänst?
2019. dec. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%

Ha tényleg nem normális és idegbeteg volna, akkor te már régen a pszichiátrián punnyadnál, kiscsillag.


Nem tudja levezetni a feszültséget, frusztrált, ideges (az még nem idegbeteg!), nincs ideje, módja, lehetősége a lazításra. Próbálj meg vele beszéni, ha nem lehet, fordulj apuhoz, illetve kerüld el anyukát, ahol lehet. Kiskorúként túl sok mindent nem tehetsz. Minden ideges, frusztrált szülőt nem lehet pszichiáterhez küldeni, vagy feljelenteni.


PL. anyus menjen el úszni, futni, barátnőzni, lazítani, te pedig addig vállald át tőle a takarítást. Ennyit megtehetsz.

2019. dec. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A tesóm 12 éves, én még nem vagyok 18.
2019. dec. 1. 19:41
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Van férje, vagy párja?

A korotokból következtetve még nem lehet öreg és ha esetleg egyedül nevel két gyereket, közben kicsinálják a munkahelyén, esetleg még klímaxolni is kezdett, mindezt évek óta kielégítő szex nélkül, akkor nem irigylem szegényt!

Mondjuk titeket sem.

2019. dec. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Apámmal él. A szexuális életükről nem tudok semmit xd
2019. dec. 1. 21:42
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem üljetek le vele beszélgetni arról, hogy titeket és másokat is zavarnak a kirohanásai. Segítsetek neki mindenben, amiben csak tudtok. Lehet tényleg csak sok a dolga, a stressz pedig így nyilvánul meg nála. Nekem is ha egy nap kismillió dolgom van: háztartást vezetni, babázni stb. elég ingerlékennyé válok, és sajnos a férjemen adom ki. Amit útánna megbánok. Ti szoktatok neki segíteni? Vagy ő csinál mindent otthon + dolgozik?
2019. dec. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!