Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Másnál is tiszta idegbeteg...

Másnál is tiszta idegbeteg már most az anyja? Azt se tudom, még mit segítsek már, és mégis. Tele van a hócipőm.

Figyelt kérdés
Semmi nem jó neki.

2019. dec. 24. 13:31
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Most bejöttem a szobába, hátha megnyugszik. Boldog, békés karácsony... Ja. :S
2019. dec. 24. 13:35
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk az egész család idegbeteg. Utálom ezt a napot.
2019. dec. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
66%
Nyugi nálunk és még rengeteg sok más családnál is ki vannak készülve az anyukák.Bár az idegbeteg nagyon csúnya kifejezés.
2019. dec. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%

Reggel még semmi nem történt, épp hogy felkeltünk, de már jött a kötekedés, hiszti.

Imádom ezt a napot..🤯

2019. dec. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
Én anyuka vagyok. Már november óta készülök. Részletekben ki lett takarítva, ajándékok december közepéig megvédve, férjem is részt vett mindenben, nem akadok ki ha nem mindenki azt csinálja amit én akarok. Ma halászlé volt és guba. Hétvégén volt fadíszítés. Most alszanak a gyerekek, mire felébrednek jön a Jézuska. Nem tudsz mit tenni. Ha ő eldöntötte hogy mártír házisárkányként nyomja az ünnepet, max kérdezd meg hogy szerinte ettől boldog bárki?
2019. dec. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%
Minden évben, eddig segítettem, azért ordibált, most elvonultam azért ordibál. Utálom ezt az ünnepet :c
2019. dec. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
67%
Most már nem tudsz mit tenni, de jövőre egy-két héttel karácsony előtt tartsatok egy családi kupaktanácsot, ahol beszéljétek meg, hogy a Nagy Karácsonyi Felhajtásból kinek mi a fontos, mi maradhat nyugodtan el, és azt is beszéljétek meg, hogy ki mit fog csinálni. Még így is kell egy-két év gyakorlat, de egy idő után össze lehet hozni stresszmentesen.
2019. dec. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Fa feldiszítve, ajándék becsomagolva. Mindjárt panírozom a húst, krumpli megy a sütőbe, van bejgli, sajtos rúd, hús leves. Anyu átjön, hoz töltött káposztát. Ami nincs kész , az már nem is lesz. Eszünk egy jót, ajándékozunk, társasozunk majd este. ( Én vagyok az anya)
2019. dec. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Azért nem értem az egészet, mert igazából nincs is oka rá. Eleve így kelt fel. Max. annyi, hogy apu már nincs velünk, meghalt. Csak azt nem fogja fel, hogy ez nekem is ugyanolyan rossz. Ketten leszünk ma. Rokonok holnap, holnapután jönnek csak.
2019. dec. 24. 14:18
 10/18 anonim ***** válasza:
68%

Nem.


Sajnállak. Keress neki valami jó zenét, vagy Tv-csatornát, ahol nyugizene vagy mesefilm megy. És te menj el egy kört sétálni, jókat szuszogni kinn, jót tenne. És csak nyugi. Ez is csak egy nap az évből.


Boldog Karácsonyt!

2019. dec. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!