Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 17éves fiam lányokat hoz fel?

17éves fiam lányokat hoz fel?

Figyelt kérdés

Anyukák, ti mit szólnátok, ha a 17éves fiatok, olyan 2hetente felhozna mindíg más-más lányt. Ilyenkor bevonulnak a szobámba, és jó hangosan "TV-znek"

Elkéne erről beszélgetnem?


2019. dec. 27. 19:54
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
38%

Attól függ, hogy zavar-e téged?☺

De persze az mindig jó, ha van kommunikáció, főleg ilyen fontos témában.

A fiad apjával mi a helyzet, ő mit szól ehhez?

2019. dec. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
45%

Én büszke lennék a kölökre, nekem az ő korában nehezen ment.

Egyébként meg inkább most élje ki magát, ne akkor jöjjön rá hogy még nem élt eleget, mikor már esetleg házas és gyereke van.

2019. dec. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem itt nem az a gond hogy felvisz valakit hanem hogy mindig mást. Szerintem ebben a korban inkább az érzelmi kapcsolatoknak kellene dominálni, első szerelem, barátnő... aztán huszonéves korban az ilyen szexuális szabatosságnak. Szerintem lelkileg nem jó irányba viszi a fiatalokat, tiniként így "eldobálni" a partnereket.

Én megmondanám hogy nem átjáróház a lakásotok, havi 1 csaj jöhet, de jobban örülnél ha mindig ugyanaz jönne végre. Arról is beszélnék vele hogy miért nem keres/talál állandó barátnőt, hiszen egyértelműen bejön a csajoknak.

2019. dec. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:
28%

Szerintem is beszelj vele a védekezésről,

De szerintem ne tilcsd meg neki hogy lányokat vigyen fel,

Legalább othon csinálja nem az utcán mimt sok sok fiatal,

Emberek... hova legyen tartós kapcsolata 17 evésen? Legyen neki akkor amikor már meg érik rá, vagy bele szeret valakibe,

Viszont a fürdő takarítást én is jó ötletnek tartom, legyel rá büszke hogy nem fiukat visz fel magához 😀

2019. dec. 28. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
A férjem nem sokat van itthon, igazából ő büszke csak. Engem sem igazán zavart ez a dolog, csak arra voltam kíváncsi, többi szülő hogyan reagálná, vagy reagálja le, ha a tinédzser fia ilyet csinál. De ha belegondolok, dolgoznak a hormonok, és inkább most csinálja ezt, mint amikor már családot kéne alapítani. Mellesleg, tanulmányilag nem rossz, illetve szófogadó, nincs vele egyéb gond.
2019. dec. 28. 03:35
 26/29 anonim ***** válasza:
89%
Ha a lányáról írta volna ki a kérdést, már itt szidná mindenki, pedig pontosan ugyanaz. Elég szánalmas, hogy sokan így válaszolnak.
2019. dec. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 Papucs112 ***** válasza:
100%
Nem érett meg a barátnőre, de arra hogy minden héten mással csinálja arra igen? Vicces
2019. dec. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
77%

"Arról is beszélnék vele hogy miért nem keres/talál állandó barátnőt, hiszen egyértelműen bejön a csajoknak."

Azt hol olvastad, hogy bejön a csajoknak? Aki 17 évesen már több nunit látott, mint a nőgyógyász, azt pont nem komoly kapcsolatra akarják majd a lányok. Dugni biztos jó, de ennyi.

2019. dec. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
48%

Vol 100

Hogy ne halljátok a nyögéseket.

Hát persze... :D

2019. dec. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!