Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintem anyám megtudta,...

Szerintem anyám megtudta, hogy a lányokat szeretem, hogyan kérdezzek rá?

Figyelt kérdés
Egyik nap itthonhagytam a telefonomat(csak egy ilyen másodtelefon,alig használom,de mivel a rendes mostanába szarakodik,elővettem),és hát voltak benne képek az exemmel,voltak másokról is,amiket a netről szedtem,és hát ezen ugye kód sem volt.És anyám be van azóta fordulva,mindenkivel bunkó,velem meg csak akkor beszél ha muszáj.Én még nem vagyok arra felkészülve,hogy elmondjam.Hogyan kérdezzek rá anélkül,hogyha még nem tudja,akkor ne is tudja meg?
2017. júl. 7. 09:00
 1/2 anonim ***** válasza:
73%
És ha mégis őszinte lennél vele? Kezdeti sokk után megnyugodna. Előbb-utóbb túl kell rajta lenni.
2017. júl. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
73%
Feltételezgetsz, ami vagy bejön vagy nem. Igazából egyáltalán nem biztos, hogy belenézett, csak rávetíted. Inkább tényleg azt kellene megfontolnod, mikor beszélsz vele őszintén? És akkor utána az összes szorongásod el fog múlni.
2017. júl. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!