Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha úgy bánnak velem mint egy...

Ha úgy bánnak velem mint egy 5 évessel miért várják el hogy egyedül mindent megcsináljak ha nem akkor veszekednek?

Figyelt kérdés
18 vagyok és tényleg úgy bánnak velem mint egy ovissal nem is engednek meg semmit azért nem járok sehova sem és ha valamit nem tudok egyedül elintezni velem kiabalnak pedig erről nem én tehetek. Lány vagyok
2020. febr. 3. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit nem tudsz? Pl. a mosógépet bepakolni szín szerint? Elindítani? Port törölni, porszívózni?
2020. febr. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbálj meg törekedni az önállóságra. Mikor valamit el kell intézni, kérdezd meg, hogyan kell, vagy nézz utána neten. Ne hagyd, hogy elintézzék helyetted, mert mindig önállótlan fogsz maradni. Kicsit ki kell lépni a komfortzónából. Biztos stresszelni fogsz eleinte, de muszáj nekikezdeni. Tényleg nem lesznek ott mindig a szüleid.
2020. febr. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Első azt meg tudom csinálni nem erről van szo
2020. febr. 3. 16:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőlük🙂
2020. febr. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Tetszik-nem tetszik, tudomásul kell venned, amíg a MamaHotel lakója és a PapaBank élvezője vagy, ők a dirigensek.

.

Kérdésed megválaszolásához nagyon kevés infót adtál.

Családot alkottok-e, vagy pedig három, egy lakásban élő rokon?

Van-e koztetek anya-lánya, apa-lánya és szülők-gyerekük beszélgetés?

Ha nincs, ideje lépned a kezdet felé!

2020. febr. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!