Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek azért hogy a...

Mit tegyek azért hogy a szüleim adjanak egy kis szabad teret? Sajnos nem hagynak sehova egyedül ellmenni és túlságosan féltenek. Már próbáltam beszélni velük de nem sikerült.16 vagyok!

Figyelt kérdés
2020. jan. 12. 15:19
 1/9 anonim ***** válasza:
15%
Jogosan. Az utcán olyan időben járkálni amikor vélhetően te is akarsz veszélyes és az is amit vélhetően csinálni akarsz.
2020. jan. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De nem tehetem meg mert nem engedi!
2020. jan. 12. 16:04
 3/9 A kérdező kommentje:
kérlek irjatok még valamit mert ez nem jó!
2020. jan. 12. 16:04
 4/9 anonim válasza:
0%

Biztos oka van amiért nem engednek el otthonról,próbáld a tutukra adni ,hogy megbízhatnak benned. Vagy ha az segít állítsatok fel szabályokat:

-Hogy mikorra kell hazaérned,meg hova mehetsz,stb.

2020. jan. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%

Hova szeretnél elmenni? Iskolába sem engednek vagy csak hajnalban nem engednek egyedül mászkálni?


Nálunk az vált be, hogy megbeszéltük, hova megyek. Ők vittek és hoztak. Így maradhattam ameddig csak akartam, és ők is nyugodtak voltak, mert tudták, hol vagyok és velük jöttem haza.

2020. jan. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az egyik hely ahova szeretnék menni az egy tó mert nagy horgász vagyok és szeretnék egyedül is horgászni nem csak apámmal.Az a 70cm mély tó amely a lakhelyemtől 1km re van az szerintem (ártalmatlan).
2020. jan. 12. 16:42
 7/9 A kérdező kommentje:
nem értem mér féltenek anyira mert késeket gyüjtök a szakmám se túl veszélyytelen (gépész)otthon is mindig csinálok barkácsolok valamit jelenleg kést készitek STB.
2020. jan. 12. 16:44
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Fogadjatok bebiszittert,aki penzert elkiser.
2020. jan. 14. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rohadj meg
2020. jan. 14. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!