Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a véleményetek az atyai...

Mi a véleményetek az atyai pofonról? Sokan használják ezt a kifejezést. A kérdés elméleti.

Figyelt kérdés
2020. febr. 15. 21:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
4%
10-es, te megint úgy jössz ide, mint egy gyerek akit VERT az apja, és emiatt gyűlöli őt. Mondd csak, nálad a verés egyenlő a kérdésben említett pofonnal? Vagy évente egy pofon miatt utálod őt? Csak mert engem vertek nyakon, sőt párom is, és mégis mindketten jóban vagyunk a családunkkal. Szóval a kérdés, hogy téged tényleg vertek, vagy néha napján nyakon húztak? Mert a kettő nem ugyanaz.
2020. febr. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
51%

Többen egyetértenek abban, hogy jogos a pofon, ha a gyerek „megérdemli”, mert rosszat tett.

Mi van akkor, ha egy felnőtt tesz rosszat? Akkor egy felnőttet is meg szabad pofozni, vagy csak egy gyerekre érvényes ez a „szabály”?

2020. febr. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Igazad van 12-es, a felnőtteket végülis csak börtönbe zárják, a fiatalkorúakat meg javítóintézetbe küldik. :) Az végülis nem olyan nagy büntetés, mint egy nyakleves, ami miatt a későbbiekben azt a cselekedetet (pl hazudozás) nem folytatja tovább a gyerek.
2020. febr. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
13. Eléggé hülyének kell lenni ahhoz, hogy azt hidd, a gyerek nem fog többé hazudozni, mert megverted :D Én vagyok amúgy az, aki írta, hogy durvábban is verték a szülei és képzeld, volt, hogy amiatt is meg lettem verve, mert iskola után a suli melletti játszótérre jártunk a legjobb barátnőmmel, akitől tiltott az anyám, mert utálták egymást az ő anyjával. Tudod, mi lett az eredménye? A barátnőmmel ugyanúgy találkozgattam sulin kívül, csak elkezdtem hihetőbb kamukat gyártani, hogy most ilyen edzésem lesz, most olyan szakkörre megyek, stb. :/ Felfoghatnád végre, hogy a gyerekek is érző emberek (veled ellentétben), nem vadállatok, akik abból értenek/tanulnak, hogy ha olyat csinálnak, odacsapsz egyet, azt előbb-utóbb csak abbahagyja a hülye kölyke, vagy még inkább meg lesz verve. Vagyis lehet, téged így "neveltek" a szüleid, de normál esetben nem így kéne lennie :)
2020. febr. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
14-es. Még mindig adott a kérdés. Téged a szüleid vertek, vagy félévente egyszer nyakon húztak? Ha az előbbi, akkor semmi keresnivalód itt, mert a nyakleves nem verés. :) Engem nyakonvertek, és utána nem csináltam hülyeséget képzeld el, mert annyi is elég volt.
2020. febr. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!