Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az anyukátok nektek is be...

Az anyukátok nektek is be szokott jönni a fürdőbe vécézni, miközben bent mosakodtok vagy akár zuhanyoztok?

Figyelt kérdés

2020. febr. 17. 08:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
25%
nálunk külön van a wc de apu be szokott jönni ha fürdök
2020. febr. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
nálunk régen zuhanyzás közben járt be a család, de max kis dolgot végezni.. mikor szóltam, hogy általában ki is verem, azóta senki se jár be :D
2020. febr. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%
Én sajnáltam ifjú koromban, hogy külön van a wc, mert nincs is jobb annál, amikor egy szülői rotyogatás közepette fürdik az ember. Szarszagban.
2020. febr. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%
Sose volt ilyen, hogy bejott volna bárki, amíg fürdök. Szerintem ennyi privát szféra jár és ki lehet bírni azt a pár percet, amíg valaki fürdik
2020. febr. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
63%
Nem. Hacsak nincs szaporafosása, úgy vágnám ki őt is, akárcsak a többit, mint a macskát a hóra. Ha én tisztelem más ember intimszféráját, elvárom ezt visszafelé mástól is, és meg is követelem, be is tartatom.
2020. febr. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
64%

Simán, nincs is jobb mint sz.rszagban fürdeni. 🤦‍♀️💩

Azt azert megertenem ha hirtelen kell, es valaki furdik, es nagyon nincs valasztas , bemegy, inkabb mint h összef.ssa magat. De alapvetoen tök igenytelennek tartom

2020. febr. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
56%

Forintos dolog. Egyébként nem, soha nem jött be senki.

[link]

2020. febr. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
20%
Mennyi alpári ember van, akik undorítóan beszélnek a szülőkről. Gondolom azért jó az ő pénzükből otthon élni...
2020. febr. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%

9!

Majd a szülő felszereli, ha ő igényli, a gyerek ne rendezkedjen ott, ahol nem ő a tulaj.


Nem, senki nem szokott csakúgy bejönni. Olyan már előfordult, hogy valaki bekopogott, mert hirtelen rosszul lett, de ez se jellemző.

2020. febr. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
36%
Külön wc volt mindenhol ahol laktunk, felnőttként is olyan lakást igyekeztem venni, ahol nem együtt van a kettő. De egyébként nem jöttek volna be, maximum ha elkerülhetetlen lett volna.
2020. febr. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!