Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A láthatást érdemes most...

A láthatást érdemes most szüneteltetni a Korona vírus miatt?

Figyelt kérdés
Pl mikor apuka másik városban lakik, nem egyedül, tehát elég nagy a terjesztés kockàzata
2020. márc. 18. 12:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem igen, eleve ha nem muszáj ne utazgasson senki. Megmondod neki, hogy félted a gyereket majd bepótolják biztos megérti.
2020. márc. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én az Apuka vagyok, és nem szeretném veszélyeztetni a gyerekemet
2020. márc. 18. 12:53
 3/12 anonim ***** válasza:
35%
Jelen esetben a gyermeked van a legkevésbé veszélyben. Szerintem ha nem pesti vagy, és nem tömegközlekedéssel mennél, mert nem azt használod naponta sem, a munkahelyed is olyan, hogy kevés emberrel találkozol, akkor mehetsz. De a legbiztonságosabb az lenne, ha inkább videochat-en tartanád vele a kapcsolatot addig.
2020. márc. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
A személyes találkozót mindenképpen, de skype-on tudtok beszélgetni és látjátok is egymást.
2020. márc. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
+1 a videochatre. Akár most többször is (ha anyuka hajlik rá)
2020. márc. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
A gyereket ezzel nem veszélyezteted a kocsival mész érte. A nagymamához viszont ne vidd el.
2020. márc. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem is érdemes. Majd bepótoljátok.
2020. márc. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Milyen érdekes, tesóméknál nem láthatás van most, hanem egy hetet tesómnál van a gyerek, egy hetet meg majd az anyukával, ők így oldják meg a suli bezárást.
2020. márc. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
72%
Ha koronás vagy és átadod a gyereknek, akkor akár lebetegedik tőle, akár nem, mindenképp továbbadhatja bárkinek, akár betegeknek, időseknek is. Vagy akár fordítva, lehet már eleve hordozó és átadhatja neked, te meg hazaviszed a lakótársaidnak, akik szintén ki tudja, hova viszik tovább. Értsétek már meg, hogy nem azért nem szabad élőben találkozgatni, mert jaj, mi lesz, ha belehal, hanem azért, hogy NE TERJESSZÜK, és minél kisebb eséllyel jusson el a krónikus beteg és/vagy idős emberekhez!
2020. márc. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem autóval nyugodtan el lehet menni a gyerekért. Ha az emberek reggeltől,délután háromig egy tömött étteremben is ülhetnek,mert az olyan k.rvára fontos most,meg liheghetnek egymás nyakába a tescoban akkor ti nem fogtok nagyobb veszélyt jelenteni a társadalomra ..
2020. márc. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!