Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit érdemes most venni a...

Mit érdemes most venni a gyógyszertárban?

Figyelt kérdés
Nem a szájmaszkra, kézfertőtlenítőre gondolok. Kb. sose vagyok beteg, ezért nem is tartok itthon semmit. Ti mit vesztek a gyógyszertárban? Vitaminok, lázcsillapító? Konkrét termékeket is mondhattok, ilyen téren nagyon nem vagyok képben.

2020. márc. 5. 15:45
 1/9 anonim ***** válasza:
54%

Minek akarnál bármit is venni a gyógyszertárban? Teljesen fölösleges csak azért venni bármit is, mert a szomszéd is azt csinálja.

Másrészt vírusok ellen nem létezik gyógyszer, szóval teljesen értelmetlen dolog.

2020. márc. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
C vitamin sosem árt ha van :) konkrétan mást nem igazán tehetsz a vírus ellen sajnos.. csak a higiéniára tudsz figyelni.. sajnos nem lehet elkerülni.. talán a vitaminokat szedsz és sok egészséges ételt fogyasztasz az segíthet egészséges maradni.. és ha talán el is kapnad 1 egészséges immunrendszernek könnyebb harcolnia a betegségekkel
2020. márc. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2es vagyok még.. én pl aszkorbinsavat szedek ez lényegében színtiszta C vitamin. A bioco C vitamin port szedem van benne mérő kanál is és vízbe teszem. Emellett én D vitamint is szedek, bioextra D3 de ez vényköteles. Plusz én vasat is szedek mert verszehens vagyok. De ha neked nincs semmi más problémád szerintem a C vitamin is elég esetleg valami vény nélküli D vitamin biztos van az is :)
2020. márc. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
*vérszegény
2020. márc. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Én egyáltalán nem járok gyógyszertárba és nem is fogok. Szedek gyógygombát és gyógyteát, virágport, ezüstkolloidot. Ennyi. Soha nem voltam beteg.
2020. márc. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárba betegséget érdemes szedni. Bemész oda egészségesen és kijössz betegen. Egészséges ember ne járjon gyógyszertárba.
2020. márc. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6os ez hulyeseg.. ennyi erővel az ott dolgozók is állandóan betegek lennének.. max orvosi rendelőbe ott lehet elkapni.. gyógyszertárba meg sosem kaptam el semmit és ahová én járok mindig alig van ott ember ..
2020. márc. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én szerintem jó 10 éve mindig veszek (ha elfogy) gyógyszert hasmenésre, herpeszre, és fájdalom csillapítót meg nem gyógyszer de betadinet is.


Ezekre tapasztalatból, az emberek 90%nak legalább egyszer azért szüksége van, de nekem legalábbis biztosan. De korona vírusra nem veszek semmi különöset.

2020. márc. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7-es: igen. Az ott dolgozók elég sokat betegek...
2020. márc. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!