Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tudok tenni, hogy ezen...

Mit tudok tenni, hogy ezen segitsek?

Figyelt kérdés

Én 26 vagyok anyum 63 és múlt év februárba apám elhunyt.

Azota anyum nem törödik magával. Pia miatt összetörte magát és akkor elvettem a kártyáját és én bevásárolok neki napi szinten, minden nap felhívom. Rendben alá írom hogy sokat veszekszek vele mert amikor szépen kértem hónapokig hogy menyjen el orvoshoz mert maradandó sérülése van nem akart elmenni. ( most sem akar elmenni) de most már gyakran a fejéhez vágom hogy amikor mondtam akkor nem ment el és én bele fáradtam ebbe.

Most azt mondta hogy belefáradt nem akar élni nem akar tovább egyedül maradni.. Nem tudok mit tenni vele mert én dolgozok és nem lakok ott nem is lakhatok együt vele.

Anyum mamamával lakik aki állandoam piszkálja. Én nem tudok egy albérletet fenn tartani hogy elköltözön onnét. És jelenleg 4 en lakunk egy házba, oda sem vihetem..

Nem érti meg hogy valamikor estig dolgozom és sokat utazom..


Mondtam neki hogy ha nem törödnék veled akkor nem vásárolnék be neked, nem látogatnálak és nem hívnálak.

Amikor korházba került 9 órát vártam vele a korházba...


Ezeket nem nézj hogy mit teszek.


Mit tudnék csinálni vele?

Hogyan tudom megváltoztatni a hozzá állását?



2020. márc. 20. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Esetleg egy pszichológus?
2020. márc. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
Mi az, hogy elvetted a kartyáját? Mi az, hogy úgy bánsz vele, mint valami trágya szülő a hülyegyerekével? Így én se akarnék élni, hogy így nyilatkozik a gyerekem, de azért a kontroll kell neki felettem. Szerencsétlen asszony. Mindegy is, majd úgyis mindjárt kitalálod, hogy szaranya volt meg minden.
2020. márc. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Alkoholista volt

Es a penzet elitta ket het alatt

Meg gyogyszere ivott

Majdnem bele halt

Ezert kozos meg egyezes alapjan nalam van a kartyaja. Nem volt mas valasztas..

2020. márc. 20. 22:13
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindkét szülőm alkesz volt, én ebben benne voltam, tehát így válaszolok. Apám meghalt 41 évesen, a pia vitte el. Anyám 3 napig bőgött, aztán ivott tovább. 48 évesen halt meg. Szóval: az elején én is kértem, könyörögtem, szépen, csúnyán, de egy idő után rá kellett, hogy jöjjek, hogy jobb nem lesz senkinek, de ha anyámat nem hagyom békén a francba, akkor abba én is tönkre megyek. Én levettem róla a kezem. Felnőtt ember, tudja magától is, hova vezet az életvitele. Ha nincs pénze, akkor nincs. Nem vagyok a gyámja, azt csinál, amit akar. 3 hónappal a halála előtt láttam utoljára. Ott voltam nála egy egész napot, miután kijött a kórházból. Ordítozott velem, jól összevesztünk. Aztán meghalt, azóta nyugalom van, nem csinál több hülyeséget. Most lehet lepontozni, de ezt csak az tudja, aki átélte. Kicsi gyermekkorom óta ebben nőttem fel, volt, hogy két napig nem ettem, mert piára kellett a pénz. Nem tudsz rajta segíteni. Neked is könnyebb lesz, ha elhatárolod magad tőle.
2020. márc. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!