Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lányom (17éves) édesapja a...

Lányom (17éves) édesapja a láthatás reggelén közölte nem tud jönni mert nem indul az autója. Köteles vagyok pótolni a láthatást? Tudni kell van a feleségének is autója és van egy motorja. Tehát meg tudta volna oldani, hogy eljöjjön a lányunkért.

Figyelt kérdés
2020. ápr. 16. 08:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

Van ilyen.

Lehet, hogy a feleségének szüksége volt az autóra, a motorra meg gondolom nem akarta a gyereket felültetni. Nem vagyok benne jártas, de szerintem nem is engedélyezett.

Döntsd el, hogy a gyerekednek mi a jó, ne a te kicsinyes, személyes bosszúd irányítson!

2020. ápr. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Süt a kérdésből a jóindulat. Sejthető miért is koccolt le.
2020. ápr. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

A lányod szeretné látni az apukáját? Miért ne engednéd, hogy normálisan tartsák a kapcsolatot.

Bárkivel előfordulhat, hogy elromlik az autója. Nem kell ebből ilyen nagy ügyet csinálni.

Nagyon rosszindulatú vagy.

2020. ápr. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem a 17 éves lány és az apja közösen meg tudná beszélni, hogy kell-e pótolni. Mármint 17 évesen el tudja dönteni, hogy akart-e találkozni, nem neked kéne felette dönteni, hogy jó nem pótoljuk, mert attól még a gyereknek lehet hiányzik az apja.
2020. ápr. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%

1. Előfordul, nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni.

2. Igen, köteles vagy.

3. Egy 17 éves esetében egyébként is elég nevetséges, hogy te akarod eldönteni, engeded-e, vagy sem.

2020. ápr. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
Könyörgöm, 17 évestől van szó, nem egy kisgyerekről. Egyáltalán minek van láthatás kikötve, miért enm talalkozhatnak bármikor?
2020. ápr. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Bízd a lányodra és az apjára a találkozókat, beszéljék meg ketten!
2020. ápr. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
Kábítsd el a lányod! Fújd le gázsprayvel! Eszed meg van hozzá.
2020. ápr. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%

egy fiatal felnőtt helyett mért teakarod eldönteni, hogy találkozik-e az apjával?

ne legyél már ilyen hlye.

2020. ápr. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Alapban nem értem!

Akinek nincs autója, az soha nem látja a gyerekét?

A 17 éves lányod felül egy járműre és elmegy az apjához!...ha akar

2020. ápr. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!