Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szóba állnál az apáddal, ha...

Szóba állnál az apáddal, ha ezek után nem állna ki a húgod mellett?

Figyelt kérdés
A szüleiem elváltak, a húgom 13 éves, nem túl jó a kapcsolatunk apánkkal. Én nem is járok hozzá, de néha beszélek vele. Viszont a húgom felett még láthatási joga van. És a legutóbbi láthatáson húgomat megpofozta apám új nője ! És apám nem csinált semmit, csak hazahozta a gyereket, itthon összeveszett anyával, mert szerinte megérdemelte a pofonokat a húgom. És ügyvédet fogadott a k'vának...A saját gyereke ellen. Én teljesen kiakadtam a dolgon, mégis milyen apa az,aki ilyesmit megenged a kiskorú gyerekével szemben?

2019. dec. 6. 10:24
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
37%
Kérdés az is, miért pofozta fel a húgodat!
2019. dec. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
75%

A jogos vagy nem jogos pofonról csak annyit, hogy nincs senkinek joga megütni egy gyereket, csak szóban leszerelni.


De már bocsánat az apjának kellett volna helyretennie a gyereket, ha netalántán tett valami megjegyzést apukád barátnőjére.


Nem azért de nekem úgy jön le, hogy apuka a felelősséget mindig az aktuális partnerre hárítja.

2019. dec. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
75%

Úristen, dehogy állnék velük szóba, max.a bíróságon.


Kiskorú, 14. életévét be nem töltött személyt megütni bűncselekmény. Ráadásul a legaljasabb bűncselekmények egyike.


Apátok nem normális, ha ügyvédet fogad egy gyermekbántalmazónak. Pláne, hogy a saját gyerekét bántalmazta, döbbenet...


Remélem anyukátok nem ilyen felelőtlen és feljelenti a perszónát + elperli a kontár "apától" a láthatási jogot. De ha mégsem, akkor tedd meg te, a kérdésből úgy veszem ki hogy te màr nagykorú vagy.

2019. dec. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:

Az a r'anc állandóan piszkálta a húgomat. Most meg leköpte a kiscsaj:D És ezért 4-szer ! pofon ütötte. Apám pedig otthon volt és hagyta, hogy a ri'anca 4-szer pofonvágja a gyereket, nem lépett közbe...A pofonok ellött kellett volna hazahoznia.


És igen, én nagykorú vagyok, 22 éves. És természetesen anya azonnal feljelentést tett a nő ellen. Csak az a furcsa, hogy apám meg a nő mellett van, nem a kislány mellett.

2019. dec. 6. 10:46
 5/44 anonim ***** válasza:
70%
nem született még meg az a pénisz, aki miatt a gyerekem a héttérbe szorítanám bmilyen téren.
2019. dec. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
66%
Ebben az esetben nem állnék vele szóba. Majd ha felszáll a köd, apádnak már késő lesz! Ő is olyan ember, akit a P!n@ irányít, sok az ilyen sajnos.
2019. dec. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
50%

Apukád a ludas! Ha tudta, hogy nem felhőtlen a kapcsolat, akkor úgy is kellett volna ezt az egészet kezelni, hogy senkinek ne okozzon kellemetlenséget.


Anyukád nem kérheti a bíróságot, hogy a jogot szüntessék meg?


Ha apukád nem tesz semmit ilyen helyzetben, akkor minek neki gyerek?

2019. dec. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
39%
az anyja pi-csáját apádnak is meg a nőjének is. fogadjanak csak ügyvédet nyugodtan, de ezt nem nyerhetik meg
2019. dec. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
50%
Azért én meghallgatnam a nőnek a verzióját is. :D
2019. dec. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:
Azon van több verzió, hogy valaki 4-szer ! megüt egy 13 éves lányt??
2019. dec. 6. 11:30
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!