Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miértnem engedi anyám hogy...

Miértnem engedi anyám hogy kávét igyak?

Figyelt kérdés
A sztori ott kezdődött hogy mindig azzal érvel mikor a kávéfőzőjéből kávét akarok inni, hogy nem iszok mert ő is csak 33 évesen szokott rá. Szerintem heti 2 kávéba semmi rossz nincs mégse engedi. Miért nem engedheti? 18/L

#anya #kávé #tejeskave
2020. ápr. 25. 10:18
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
54%
18 évesen azt csinálsz, amit akarsz. Ilyenekbe már nagyon nem illene beleszólnia. Mondd meg neki, hogy napi 3-4 kávé még egészségesnek is számít.
2020. ápr. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
66%
Nincs joga megtiltani, felnőtt ember vagy, viszont a saját kávéjából nem köteles adni.
2020. ápr. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
83%
Megoldás lehet ha veszel magadnak instant kv,.-t
2020. ápr. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
81%
veszel magadnak nescafe-t, és annyit iszol, amennyit akarsz...
2020. ápr. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
75%
#3 : pár mp-cel beelőztél... :_D
2020. ápr. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
78%

Kisgyereknek én se engedném a koffein miatt, de felnőtt vagy, szóval... Én pl egyetem alatt szoktam rá.


De valószínűleg ha a gyerekem még kicsi lenne és nagyon szeretné a kávés rituálét átélni velünk, akkor sem torkollnám le, hanem vennék neki koffeinmentes kávét.


De a te anyukád nem ilyen, úgyhogy vegyél magadnak kávét és kész.

2020. ápr. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
92%
Bemész egy kávézóba és veszel magadnak?
2020. ápr. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
96%
Nyugodtan ihatsz kávét! Nem vagy már kisgyerek. Vagy ha az a baja, hogy így gyorsabban elfogy, vegyél magadnak külön. Nagyon sokféle finom kávé van. Azonnal oldódók közül vannak jók és olcsóbbak. Például saját márkás Lild-s kávék.
2020. ápr. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Igaz. Lehet csak azért védi mert az övé és inkább csak kisajátítja.
2020. ápr. 25. 10:32
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem tőle kérdezed, mi honnan tudjuk?

Lehet, hogy nem akarja, hogy függő legyél, vagy nem akarja, hogy előle megigyad, ebben az esetben vegyél magadnak saját kávét.

Amúgy meg minek hallgatsz rá? Mit is tehet, ha meglátja, hogy mégis iszol? Nekem is tiltottak meg dolgokat, ennek ellenére csináltam, főzni, mosni, vasalni, füvet nyírni is tiltottak még tizenévesen, mert megégetem magam, levágom a lábam, de mindet megcsináltam magamtól, mert nem akartam életképtelen lenni, aztán persze mit tudtak csinálni, nem lett semmi következménye.

Igyad nyugodtan a kávédat.

2020. ápr. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!