Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Leborotváltam a bajuszamat a...

Leborotváltam a bajuszamat a fülemnél a szőröket és a karomat, erre anya tiszta ideges lett hogy miért szedtem le, miértnem engedi leszedni?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok és nagyon csunya voltam szőrösen.

2017. aug. 21. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Mert 12 évesen piheszőröd van, amivel nem kell csinálni semmit. A fülednél a szőrt hajnak hívják, és nem kell leszedni.


A kezeden a szőrt nem kell szedni, mert normális, hogy nő. Ha lány vagy, akkor a lábadat illik és a hónaljadat szőrteleníteni.


Nagyon butaság volt leborotválni, egyrészt, mert nagyon fiatal vagy, és még nem számít semmit mennyire vagy szőrős, másrészt, mert ezeket a részeket gyantázni szokás. (arc és kar) Így csúnyábban fog visszanőni, és még viszketni is fog. Legközelebb kérdezd meg inkább anyukádat, ne önállóskodj ilyen dolgokban.


Ha fiú vagy, akkor is hagyd még. Majd 15 évesen kérdezd meg apukád, majd megmutatja neked hogy kell borotválkozni, de akkor is csak szakállat és bajuszt.

2017. aug. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha lány vagy akkor teljesen megértem hogy ideges lett. Borotvával neki esni? Nagyon csúnya lesz az arcodon a ször. Inkább gyantáztasd le vagy lehet ha megkérted volna elvitt volna kozmetikushoz. Tudom 0%-on leszek ez miatt,de ha belegondolnátok hogy milyen stresszt okoz egy lánynak az hogy szörösebb az átlagnál...én biztos nem teszem ki ilyennek a gyerekem.


Ha meg fiú vagy akkor csak a karborotválást nem értem minek kellet.

Komolyan nem értem az ilyen szülöket fel sem fogják milyen fusztrációt okoznak a gyereknek vagy csak szimplán lesz arják?! Ha rosszul érzi magát valami miatt a gyerek miért nem lehet az ellen tenni??????

2017. aug. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Lány vagyok és tényleg nagyon csúnya volt az a sok és sötét szőr.
2017. aug. 21. 17:45
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem értem a többieket sem és édesanyádat sem. Zavart, leszedted. Én is leszedtem volna.

Amit tudok, epilálok, ami érzékenyebb, azt borotválom, nincs ezzel semmi gond. Nyilván nem maradok szőrös, ha irritál. Gyanta a közelembe se jöhet, az fix, túl hedonista vagyok ahhoz.

2017. aug. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%
Azért az megvan, hogy a kérdező lány és az arcát borotválja? Nem csodálom, hogy kiakadt. Buta vagy :(
2017. aug. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ne aggódj, h nem engedi, én 20 vagyok és gyakran megjegyzi, h minek szőrtelenítek annyit..

ahány ház, annyi szokás. én azért szőrtelenítek, mert nekem úgy tetszik, ő azért nem, mert őt nem zavarja.

#1 válaszolónak üzenem, h NINCS OLYAN HOGY ILLIK VAGY SEM. HADD NÉZZENEK KI A LÁNYOK, ÚGY AHOGY KEDVÜK TARTJA. és nem érdekel, ha 0% lesz, mert örültem volna, ha 12 évesen valaki elmondja, h a szépségről alkotott fogalmam 95%ban hazugság..

próbád megbeszélni anyukáddal, hogy zavar, h szőrös az arcod és ne borotváld többször:) tényleg menj inkább kozmetikushoz vagy gyantázzátok otthon

2017. aug. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!