Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyire vagyok szemét alak...

Mennyire vagyok szemét alak amiért egész életemben nem szerettem a szüleimet?

Figyelt kérdés

9 évesen kezdődtek a dolgok. Volt olyan, hogy éheztettek, mert azt mondták csak úgy tudnak adni pénzt nekem.Mikor már nagyon fájt a gyomrom akkor is csak egy falatot adtak. Aztán kiderült, hogy volt pénz ételre csak jót akartak rajtam röhögni, közben mindenki rendesen étkezett.


Volt olyan, hogy úgy akarták, hogy iskolába menjek, hogy le volt szakadva a cipőm talpa. Mondtam hogy akkor nem megyek addig iskolába amig nem vesznek normális cipőt, és még engem akartak kirakni a házból.Konkrétan megfogtak és húztak.


Bármire kértem pénz soha nem adtak utána megröhögtek rajta meg hogy "had szenvedjen" stb.


Szakadt ruhákba és cipőkbe járattak, az iskolában már mindenki gúnyolt. Eközben nővéremnek heti szinten mentünk ruhákat venni, pedig végig könyörögtem, hogy vegyenek már nekem is. Titokban szét sirtam magam.


Érettségire nem tudtam készülni, nem tudtam elérni az anyagokat. Sirva könyörögtem többször, hogy vegyenek már gépet, mert elromlott. Az egész család mindennap szakadva röhögött rajtam, hozzá teszem, hogy bátyámnak és nővéremnek 200 ezres telefont és 200 ezres laptopot vettek fejenként. A barátommal se tudtam tartani a kapcsolatot, ő volt a mindenem és elveszitettem egy időre. Már azon gondolkodtam kiállok a sarokra. Pedig lehetett volna pénzem csak nem engedték, hogy szakmunkásnak menjek.


A folyton hazudozott például tanároknak is, hogy pl.:én kést szegeztem a torkához. Meg, hogy elruletteztem az összes pénzem, mikor kellett volna ételre. Közben meg folyamatosan ételt vettem belőle, mert otthon csak penészes kenyér és romlott sonka volt.


Pszichológusnak azt mondta, hogy ő a huszon x év alatt végig keresett munkát, hol ott folyamatosan mondta,hogy csak azért szült meg, hogy ne kelljen dolgoznia.


Állandóan hülyéztek meg piszkáltak.


Egyetem mellett kenyémen dolgoztam, hogy legyen pénzem kajára meg bérletre. Azt még volt pofája azt mondani, hogy de jó neked hogy semmit se kell csinálnod.


Már 4 éve elköltöztem, nem járok haza. De nem tudom se tisztelni, se szeretni. Mégis mindenhol az van fészen, hogy tiszteljed azt aki felnevelt. Ilyen emlékekkel hogy? Én lennék a szar?


2020. ápr. 26. 01:32
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
A cipőm meg kinai volt amit több éven keresztül hordtam és nem nem én tettem tönkre... 28 ezer forintos cipőm meg soha nem volt, örültem ha 3 ezer forintot adtak egy cipőre amit szakadásig kellett hordanom.
2020. ápr. 26. 22:15
 22/34 A kérdező kommentje:

# 19


azt is nézd mi mindent kaptak a testvéreim és úgy "követelőztem". Mellesleg mint irtam kitűnő tanuló voltam, egyszer késtem 5 percet és megtépett, megvert az anyám.


Bocs, de még mindig azt mondom, hogy ott dögöljenek meg ahol vannak!


A helyesirással kapcsolatban meg tudok olyan személyt aki alapabb dolgokat nem tud mint én, mégis járt ő is egyetemre. Ennyit erről.

2020. ápr. 26. 22:37
 23/34 anonim ***** válasza:
88%

Úgy döntöttem, hogy befejezem a szócsatát. Nem vívok szellemi párbajt egy tejesen fegyvertelennel...

Az utolsó válaszaid is hemzsegnek a hazugságoktól és azok ismétlésétől.

2020. ápr. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
95%

"Bocs, de még mindig azt mondom, hogy ott dögöljenek meg ahol vannak!"

Azt hiszem, ez megbocsáthatatlan és visszafog ütni rád, ha nem változol.

Nézz körül! Nem ott kezdődnek a bajok, ahol egyetemet végez a lány!

"A cipőm meg kinai volt"

- azt talán kisgyerekek varrták, nem tanulhatnak, hanem dolgoznak 10 éves kortól

és láttál már embert, akinek nem volt lába? nem volt cipője sem.


Vannak kegyetlen szülők, alkoholisták - akiktől el kell venni a gyereket, különben megölik. Te nem ilyen családban nőttél fel.

Hálátlan vagy és kegyetlen.

Rettenetes szenvedést okozol magadnak, ha nem változol.

2020. ápr. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
Minden szavamat kiforgatjátok... Én se vitázom, mert nincs értelme veletek.
2020. ápr. 27. 21:53
 26/34 A kérdező kommentje:
Unatkozó, az életben semmit el nem ért emberek vagytok és olyanba akartok bele rúgni akibe nem kellene. Ez igy elég szánalmas. Inkább gondolkozzatok el magatokon mit tehetnétek, hogy érjetek el valamit az életben, mert igy csak magatoknak csináljátok a szart. Higgyétek el én jót akarok.
2020. ápr. 27. 21:59
 27/34 anonim ***** válasza:
100%

"olyanba akartok bele rúgni akibe nem kellene."

Te meg megölni akarod a szüleidet? Vagy elég ha rugdosod őket?

"Higgyétek el én jót akarok."

Látjuk, tudjuk.


Te egyébként elmebeteg vagy?

2020. ápr. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:

Mégis mivel rugdosom őket? azzal hogy 4 éve elköltöztem és nem tartom velük a kapcsolatot?


"Te amúgy elmebeteg vagy?"


Amikor már nem tudod, hogy hogy köss bele az emberbe elkezded sértegetni, bravó. *taps*

2020. ápr. 28. 07:50
 29/34 anonim ***** válasza:
100%

"Mégis mivel rugdosom őket?"

Verbálisan sértegeted, alázod, féktelen indulattal, meg tudnád ölni őket. Azt hiszed ez nem számít?

Nagyot tévedsz akkor.

2020. ápr. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
4 éve nem tartom velük a kapcsolatot nem tudom miről beszélsz...
2020. ápr. 28. 08:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!