Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam meg anyámnak,...

Hogy mondjam meg anyámnak, hogy szeretnék rendelni egy fejhallgatót?

Figyelt kérdés

Saját pénzéből fizetném, de ha valamit online rendelek azt meg szoktam vele beszélni általában. (Főképp mivel nem vagyok nagykorú)

És igazából azért szeretnék, mert a párszáz forintos random kisboltból vett fülhallgatók gyorsan elromlanak. Viszont azt mindig anyu veszi meg és rendesen rossz érzés és zavar, hogy tök mindegy mennyire vigyázok rájuk max másfél hónapig jó.

És most igaz hogy a saját pénzéből adnék ki rá, de anyám képes vitatkozni, hogy miért nem jó az olcsóbb, még akkor is, ha azzal hosszabb távra drágábban jövünk ki. Meg nem nagyon ért ezekhez, szóval nem látja a különbséget. Ráadásul a netes rendelést is ellenzi, pláne most.


Szóval hogyan hozzam szóba?


2020. máj. 18. 19:45
 1/5 Savlekotő ***** válasza:
Miért nem rendelsz akkor más felnőtt segítségével? Kommunikáció amúgy csodákra képes.
2020. máj. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Anyu mint minden második hónapban most is tönkrement a fejhallgatóm, szeretnék venni egy normálisat.
2020. máj. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy régebb óta vágy egy fejhallgatóra, kinézted magadnak ezt a modellt és ki is fizeted. Szerintem nem fog nemet mondani.
2020. máj. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Anya, szeretnék venni egy fejhallgatót.


Ennyi. Odaállsz, mondod, kész. Ebben semmi egetrengető nincs. Ha meg ellenzi, ellenezze, nem kell nagykorúnak lenni ahhoz, hogy vegyél egyet.

2020. máj. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonymousreview60 ***** válasza:

Öcsém lábáról leszakadtak a cipők: sokat járt kint, durva helyeken. Anyánk vette a cipőit. Öcsém elkezdett rinyálni bakancsért. Anyu nem vette meg. Aztán 2 év múlva csak megvette. Az a bakancs 2 évig bírta, Anyu meg szórta a hamut a saját fejére, mert a bakancs feleanbyiba volt, mint a dipők 2 év alatt.

Vagy ott a zsidó vicc Kohn bácsiról: Édes fiam,nem vagyok én olyan gazdag,hogy olcsó (= $@r, nem tartós) cipőt vegyek.

2020. máj. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!