Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mertek már találkozni a...

Mertek már találkozni a nagyszülőkkel?

Figyelt kérdés
Nyitnak a bölcsődék, óvodák, de az iskolás egész nyáron itthon lesz. Rá meritek már bízni őket a nagyszülőkre?
2020. máj. 20. 21:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
50%

Már hetek óta találkozunk. Dolgozik a fèrjem, dolgoznak a nagyszülők, én vagyok itthon terhesen az elsős fiammal, de én nem félek.

Most hètvégén már találkozunk a Dédszülőkkel is, akik 80-on felül vannak ès màs megyében élnek. 2,5 hónapja nem voltunk náluk és korona vírustól függetlenül ki tudja mennyi van nekik még az életükből (szerintem bármi màs veszélyesebb rájuk).

2020. máj. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
52%
Eddig is találkoztuk. Ha mehetnek mindennap sétálgatni, akkor találkozhatnak velünk is.
2020. máj. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de mindenkin maszk van közben.
2020. máj. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!