Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha a szuleim...

Mit tegyek ha a szuleim utaljak a baratomat?

Figyelt kérdés
17 eves vagyok, a baratom 19. 4 honapja vagyunk egyutt, viszont meg nem ismerik a szuleim a baratomat, de ugy erzem hogy nem is szeretnek megismerni csak azert mert nem hivo es azt hiszik rossz hatassal van ram es egy szar ember ugy ahogy van pedig nem is ismerik. Nem engedik hogy egymasnal aludjunk, vagy barmi ilyesmi. Iszonyatosan konzervativak es mar a paromat is nagyon megviseli a helyzet hogy ennyire rossz kapcsolatom van a szuleimmel es szoszerint iranyitjak az eletem. Mit tegyek?

2020. máj. 24. 23:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
37%

Ettől miért utálnák? Csak nem akarják, hogy a tizenéves lányuk szexeljen 4 hónap után. Ebben igazuk van. A lány pedig szóljon a szülőknek, hogy szeretné a barátját bemutatni.

A szülő joga, kit enged be a lakásába, nem akar mindenki egy idegent kerülgetni. Nálunk se aludt senki. Öcsém bemutatta a barátnőit, nappal ott lehettek, de éjjel nem. Az én párom nappal se mehetett fel, megmondták, hogy a lakásukba nem jöhet. És nem tizenévesek voltunk, hanem huszon-, sőt harminc. Nemigen szerették a páromat. Utóbbit nehezen, de az éjszakára vonatkozó szabályokat tiszteletben tartottuk. De már látom, hogy mindjárt jönnek a szabados szelleműek és leszólnak.

Vallásos szülő pedig nyilván jobban örül annak, ha a gyereke is hívő társat választ magának, ez alap.

2020. máj. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Meg kell várni a 18.ikat és irány a világ legalább is megmutathatja mekkora érzései vannak menyire elkötelezett irányodba .
2020. máj. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!