Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ciki ha anyám köszönéskor...

Seila kérdése:

Ciki ha anyám köszönéskor szájon csókol (puszil NEM nyelvesen)?

Figyelt kérdés

Már jó ideje ilyen szokása van és néha rájön ilyen "gondoskodó" megnyilvánulás.

Én cikinek tartom és szóvá is tettem neki, de le se tojja és olyan váratlanul szájon puszil és nyilvánosan barátnőim előtt. Ők annyira nem igazán tartják vészesnek, de engemet zavar, mert idegenek előtt lehet hogy leszbinek gondolnak minket, mert anyámon alig látni az éveket, simán gyenge 20 évet letagadhat.

Azt tudni kell hogy szüleim kiskoromban elváltak. Anyámnak voltak és vannak rövid és hosszú kapcsolatai.

Azt megfigyeltem hogy akkor csinálja főleg ezt ill. "gondoskodó" amikor nincs kapcsolatban, olyankor még jobban ragaszkodik hozzám.

Persze szoktunk veszekedni és elég durván is, van hogy lequrvázzuk egymást, de nem tart sokáig a cirkusz, aztán minden jó. :P


A gyengébbek kedvéért a félreértés elkerülése érdekében nő vagyok.


máj. 1. 20:54
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
93 szavazat
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem a kisgyerekeket is kva gáz szájon puszilni, nemhogy a felnőttet…
máj. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
96%
Rohadt gáz, főleg, hogy szóvá tetted neki és ennek ellenére nem hajlandó befejezni.
máj. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
80%
Én lehet lekevertem volna neki már egyet.
máj. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
96%
Én nem tűrném! Apámra is rászóltam, igaz mar huszonéves voltam, h ne csapdossa a fenekem, mert nem vicces! Pedig féltem tőle! Es abbahagyta! En nem tűrök mar senkinek semmit! Ami nekem nem jó, szóváteszem!
máj. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
88%

hány éves vagy?

Egyébként nekem is nagyon fura, amikor ezt látom, de tudom, hogy vannak olyan kultúrák, családok, ahol ez szokásos. (Nekem 4ben volt olyan lányosztálytársam, aki a húgát puszilta szájon.) De azt is tudom, hogy nekem ehhez nincs közöm, így nem akarok ítélkezni felőlük.

Ha nagyon zavar és kellemetlenül érzed magad, mondd el neki nyomatékosabban, vagy amikor csinálja, szólj rá élesen.

máj. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:

Hiába szóvá tettem én is neki már csomószor, de nem változtat ezen.

Akkor jó amikor pasija van vagy összeveszünk valamin. :P

Egyébként nem nála élek szerencsére, saját lakásom van.

máj. 1. 21:34
 7/41 anonim ***** válasza:
100%
#6 szerintem próbált tényleg nyomatékosítani. Főleg, ha már nagykorú vagy meg elköltöztél, ha jól értem. Ennyi idősen kellene tudnotok éretten, sértődés nélkül beszélni.
máj. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
94%
vagy mondd azt, hogy a párodat zavarja
máj. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
96%
Ha már többször is szóltál neki, akkor "csakazértis" alapon csinálja, direkt hergelni akar ezzel. Megmondanám neki a helyedben, hogyha értetlen óvodásként viselkedik, akkor te is ennek megfelelően fogsz viselkedni vele, és ignorálod, mint egy kisgyerek hisztijét. Aztán tényleg kerülném egy darabig személyesen és telefonon is. Nem azt mondom, hogy össze kell veszni vele, de ha a szép szót nem érti, akkor muszáj másképpen.
máj. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
77%

Azt az érzelmi vérfertőzéses mindenit neki...meg olyan sima vérfertőzés is, így belegondolva.



Szegénykém. Anyád baromi beteg, nem ezt érdemled.



Én elvágnám vele a kontaktot, és keresnék egy jó terapeutát.

máj. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!