Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mást is zavar mikor az anyja...

Mást is zavar mikor az anyja állandóan bejárjál a szobátokba és pakolgat mindent?

Figyelt kérdés

2020. máj. 30. 10:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%
Én csak a 3 napos mosatlan edényeket és a büdös zoknikat szoktam kihozni. De csak akkor, amikor tizedjére szólok és az sem használ. Nem akarnám, hogy maguktól másszanak ki a szobából.
2020. máj. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%
én már se a mosatlan edényért, se a büdös zokniért nem/sem megyek be. belefáradtam. egyen koszos tányérból és hordja nyugodtan a büdös zoknit
2020. máj. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
58%
Mást is zavar hogy a gyereke kuplerájt csinál a szobájából, ami bűzlik bónusznak, mert a koszos ruhákat is lusta kihozni? És utána hisztizik mert be mer menni a szobába az ember rendet rakni?
2020. máj. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
Én biztos nem fogok bejárkálgatni az enyémhez, mert velem is ezt csinálták és baromi irritáló. Se mosatlan edényt, se büdös zoknit nem tartogattam. Az anyám csak azért bemegy a 18 éves öcsémhez, hogy szét nézzen, ha csak egy porszemet arréb tud rakni már megy a faxoskodás, hogy miért neki kell ott rendet tartani. Még megágyazni is megágyazott, hiába tiltakozott. Nem mintha nem lenne mindegy hogy hogy áll a takaró. Az ilyen emberek szerintem ne szüljenek gyereket, csak azért hogy az agyára menjenek.
2020. máj. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
56%

Hát lehet ha rendet tartanál nem menne be. :D

Mondjuk az én anyám módszere az volt, hogy akkor rohadj meg a disznóóladban és nem is jár be a szobámba.

2020. máj. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%
Kénytelen vagyok mikor iskolába van mert mindent szanaszét hagy papirzsepi koszos zokni,koszos ruha ,és ki szellöztetek.de ha hazajön a suliból akkor ha eszébe jutt meg is köszöni hogy rendet tettem és ki szelöztetem,ha nem tenném panaszkodnak hogy nincs tiszta ruha,zokni.
2020. máj. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
60%
Az én anyám azóta nem pakolászik nálam mióta egyszer ordenáré módon összevesztem vele, mivel gyakorlatilag a tudtom nélkül nulláról ujrarendezte az egész szobám. Vannak dolgok amiket azóta sem találok. Persze ő sem tudja hova tette.
2020. máj. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
54%
De miért zavarja az a szülőt, ha a gyerekének rendetlenség van a szobájában? Nem mindegy az nektek? Nem születik mindenki tisztasági mániásnak.
2020. máj. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
81%

Én sem szeretem, ha bejárkál, de maximum tiszta ruhát rakja oda amíg nem vagyok ott. Nálunk úgy van, hogy mindenki a saját ,, területét,, tartsa rendben, a közös tereket meg közösen. Viszont a saját szobában max akkor kötelező mindenképpen rendet tenni ha nagytakarítás van vagy vendég jön, a többi időben akkora kupi lehet, amekkorában szeretnék lenni (megjegyzem, a szemetet, koszos ruhákat, edényeket öcsémmel mi nem tároljuk huzamosabb ideig a szobában.)

Ezzel viszont azt érte el anyánk, hogy magunkért akarunk rendet tartani, nem pedig neki.

Viszont a mostohatestvéreimnél nagyon nem ez van.. ott anyuka mindent takarít.. (ezzel nem értek egyet én speciel)

2020. máj. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
74%
"De miért zavarja az a szülőt, ha a gyerekének rendetlenség van a szobájában?" Mert kihat a lakás többi részére is. Másrészt: ne legyen már ilyen igénytelen, lusta a gyerek. Az hogy nem ganédombon élsz nem tisztaságmánia, hanem alap. Ne csinálj putrit mikor a feneked alá van tolva a normális körülményű lakás
2020. máj. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!