Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit rontottam el??mit tegyek??

Mit rontottam el??mit tegyek??

Figyelt kérdés
az apukámnak tegnap elvittem a ballagásomra a meghívókat és azt mondta rám hogy majom meg hogy én se szakadtam meg (nem tudom mire értette) meg hogy dagadt vagyok holott én vettem a fáradságot 3 év után hogy elmentem hozzá ő meg még a telefont se emeli fel mikor hívom meg kinyomja és utána ott hagytam hazajöttem sírva anyám fölhívta privát számon és közölte vele amit én mondtam az előbb és annyit mondott hogy boccs és rányomta a telefont
2020. jún. 2. 15:22
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Szrd le. Az ilyen embereket ki kell iktatni az életedből bármennyire is rossz, de rosszabb lenne benntartani mivel ez csak fölösleges stressz forrás amin úgy se tudsz változtatni. Ezen max ő tudna. Lehet egyszer megjön majd az esze és normális lesz.
2020. jún. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
az a baj hogy megpróbáltam már de nem megy
2020. jún. 2. 15:32
 3/32 Argloss ***** válasza:
100%

Rosszul ítélted meg a viszonyodat az apukáddal. Sajnos nem mindenki alkalmas szülőnek, illetve nem is lehet mindenkivel jóban lenni, főleg ha semmi szándék nincsen erre a másikban...

3 éve nem keres, nem kell ezt a dolgot erőltetni.


A lényeg, hogy ne bántsd magad miatta. Ez nem a te hibád. Vedd úgy, hogy ő már eltávozott az életedből.

2020. jún. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ragaszkodni, egy ilyen emberhez aki szülőnek nem mondható.


Szeresd anyud, mert miatta nem kell egy ilyen barom mellett szenvedned.

Örülj neki,ha N megy el, N éget le.

2020. jún. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Ilyennek nem jar meghivo!
2020. jún. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
ja de csak az iskolai ballagásra adtam meghívót az itthonira nem mert nem hiányzik a balhé
2020. jún. 2. 16:26
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem rontottál el. Mit tegyél? Fogadd el, hogy az apád nem az, akinek te szeretnéd, hogy legyen. Biztos nehéz, de hidd el, így lesz a legjobb neked. Van amikor jobb, ha nincs kapcsolat, mintha lenne egy fájdalmas kapcsolat.
2020. jún. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak azt tudom javasolni mint az előttem lévők.

Ne bántsd a saját lelkedet feleslegesen ilyen emberekkel.

Vedd úgy hogy szülőként megbukott, nem érdemli meg hogy láthasson vagy részt vehessen az életed fontosabb eseményein.


Remélem jól alakul a ballagásod :)

2020. jún. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
57%

Addig kínzod magad vele, amíg szeretnéd. Keress rá a nárcisztikus személyiségzavarra. Ő egy erősen extrém eset.


A vége az lesz, hogy feladod és kitíltod az életedből. A kérdés nem ez, hogy ez lesz-e. Ezt fogod tenni. A kérdés hogy mikor, és mennyit kínzod még általa magad, mielőtt végleg felébredsz az illúzióidból.


Ismétlem keress rá a nárcizmusra, és rájössz, hogy ő csak egy fosgombóc, ami károsítja a körülötte élőket.

Van külön csoport olyanokra mint te, akik erős áldozatai lettek egy nárcisztikus személyiségzavarban "szenvedő" "embernek".


Sok erőt kívok, és mihamarabbi észhez kapást.

2020. jún. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Red Vixen köszönöm hogy erről az oldalról is nézted a kérdésemet de kétlem hogy ez volna a bajom
2020. jún. 2. 17:35
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!