Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális hogy a 22 éves fiam...

Normális hogy a 22 éves fiam fakardokkal játszik?

Figyelt kérdés
Tele van a szobája fakardokkal amiket az évek során vettünk neki. Szóba hoztam neki már párszor hogy ki kellene dobni de nem akarja, így annyiban hagytam. Zárja a szóba ajtaját de néha csak behajtja, és látom hogy kardozgat magában, meg hallani a hangokat is. Ti mit gondoltok erről?

2020. jún. 3. 17:26
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
91%
🤣🤣
2020. jún. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
97%
Normális. Én fiam jedi karddal szokott.
2020. jún. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
98%

Én a múltkor egy parkerdőben egy egész sereg ilyen embert láttam, de komolyan. Be is voltak öltözve középkori ruhákban, álltak körben és hadonásztak ilyen fa meg műanyag kardokkal, lándzsákkal.

Ne lebeszélni akard, hanem próbálj meg segíteni neki, keresni valami olyan közösséget, ahol kiélheti ezt a hobbiját, vagy nevezzük akárminek. Annyi mindent láthat az interneten is, valószínűleg nem tudod pontosan, mi érdekli. Ha érdeklődéssel közelíted meg ezt a dolgát, nem a normálisságát kérdőjelezed meg, talán jobban megnyílik, és jobban megismerheted a fiadat.

2020. jún. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
29%

Vannak hagyományőrzők, neki olyan klubba kellene belépnie.


Én megkérdezném, hogy játszol fiam? Mit játszik?


Ha agyilag nem tart ott, ahol kellene azt észre venni. Nekem van egy kollégám, aki 30 éves. Agyilag kb 7 éves ha van és ezt szó szerint! Egyszer másik kolléga hozott neki kinder tojást! De az úgy örült neki, hogy azt leírni nem lehetett! Mi meg szakadtunk a röhögéstől már, ahogy rakták össze a játékot meg próbáltuk értelmezni...

Ő valahol nagyon elmaradt, okát nem tudom, de elfogadtam hogy ő csak testileg 30 és vele úgy kell bánni mint egy 7 évessel. Komolyan! Fiamnak szoktam hívni. Amúgy birom a fejét, mert jó indulatú, jámbor nagyon, szegényt ki is használják egyesek a melóban, mert nagyon szolgalelkű. De ő sokszor kérte is, hogy mondjam meg mit csináljon, mert nem tudta mihez kezdjen... Egyébként meg amit mondanak neki csinálja. Munkaerőnek itt nagyon is jó.

2020. jún. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
85%
41 éves vagyok, és van 2 plüss játékom, amik kb. 7 éves koromtól megvannak. Sose fogom kidobni őket.
2020. jún. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
90%
Ha kardozik kérdezd meg, hogy nyerésre áll-e.
2020. jún. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
93%

Ha az életben teljesít akkor szerintem nincs ezzel semmi gond.

Sőt, szerintem tök aranyos :D

2020. jún. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
11%
Lehet viccelni, de 22 evesen sztem marha gáz. Párom 17 eves fia is ilyen, lezerkardozik, meg 6 eveseknek való legokkal játszik...
2020. jún. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
89%
Ha szórakoztatja, csinálja. Nem árt vele senkinek.
2020. jún. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
80%
Nem Anulu Tuslu a neve? :-)
2020. jún. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!