Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Meddig engednétek a...

Szülők! Meddig engednétek a 22 éves fiatoknak, hogy csak úgy otthon legyen? Suliba bukott azóta nem csinál semmit.

Figyelt kérdés

Ugye még suli alatt volt gyakorlaton akkor volt pénze, már az sincs vagy talán maradt egy kicsi. De ahogy hallottam azt mondja hogy idén nem akar dolgozni mert szerinte hideg van kint meg ilyenek


+ A kutyát rendezi azért van még itthon. Dolgozni se tud mert napi 4x kell sétáltatni. De az apja fizeti a kajáját úgy tudom a kutyának


Annyit csinál egész nap kb hogy a kutyát rendezi meg filmet néz a srác



2019. okt. 27. 09:12
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
88%
Miért ne tudna dolgozni kutya mellett? Kifogás kifogás hátán. Így kell ingyenélő senkiházit nevelni.
2019. okt. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
92%
ki tudja? ehhez ismerni kellene a srácot. szeretném hallani az ő érveit és elgondolását.
2019. okt. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
34%
Ha nem te vagy,aki finanszírozza,nem a te dolgod!
2019. okt. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
78%

Január 1-ig kapna haladékot, hogy találjon vmi munkát vagy jelentkezzen OKJ-ra, találjon szimpatikus egyetemet, ahova jelentkezik (ha ehhez újra kell érettségiznie, természetesen támogatnám benne, feltéve ha komolyan is veszi és nem melegedni jár pl az általam fizetett magántanárhoz). A kutya röhejes kifogás, mások is megoldják a gondozását munka, gyerek, tanulás mellett. Nálunk az ilyen felnőttkori élősködés semmilyen szinten nem megengedett, vagy tanulás vagy munka van. Üdvözlet a felnőttek világában! Vagy akkor holnaptól ennyi erővel anyuka is mondhatná, hogy hát neki nincs kedve dolgozni, mert hideg van, mostantól tartsa el őt is valaki. Mert neki nem kötelessége ám eltartani a léhűtő 22 éves fiát.

A bukás alatt egyébként mit kell érteni? Még érettségije sincs? Ha nincs, húzás vissza a középiskolába első körben.

2019. okt. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
érettségije van
2019. okt. 27. 09:23
 6/42 anonim ***** válasza:
52%
Eddig se engedtem volna egy ilyen semmirekellőnek. Előbb kellett volna gondolkodni. Most adnék neki egy honaoot9, aztán kipakolna a cuccait, mehet, amerre lat
2019. okt. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
80%
Erőltetett, nagyon erőltetett.
2019. okt. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
95%
Nekünk mozgássérült a kutyánk, pelenkázni kell, maszírozni a lábát és sétáltatni úgy, hogy nem mozog a két hátsó lába, jah és 40kg-s, de még mellette is dolgozik mindenki
2019. okt. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
94%
Nézzen ki tanfolyamot, ami érdekli és menjen el, vagy tanuljon tovább levelezőn, bármin. Jövőre OKJ megszűnik, nem tudom milyen érettségire épülő tanfolyami képzés-rendszer lesz helyette. Nem tudom: januártól szűnik -e meg az egész rendszer, vagy később. Azt mindenképpen érdemes lenne elérni, hogy kezdjen valamit életével, mert később csak nehezebb lesz.
2019. okt. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
18%
napi 1 egy órásséta bőven elég a kutyának .
2019. okt. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!