Mit tehetnek ez ellen?

Figyelt kérdés

am es az apam folyamatosan lecsesz amiert nem segitek, amikor meg seguteni akarnek azert csesz le h mert nem csinalom jol vagy nem kell segiteni.


Aztan meg elveszik a netemet. Nem engedik h talalkozzak a baratnoimmel. Azt akarjak h folyton csak robotoljak es ahigy nekem jon le azt akarjak h ne legyenek barataim vagy pasim.



2020. jún. 5. 16:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Hát ebből elég kevés derül ki. Mi az hogy "am" egyáltalán? Írjál már kicsit igényesebben légyszíves, mert azt se értem kikről van szó. Ez most nagyon boomer lesz, de muszáj: amikor elveszik a netedet, olvass egy kicsit, nagyon rád férne. Nem hiszem, hogy a szüleid azt akarnák, hogy nekik robotolj magányosan. Legyél kedvesebb velük, lássák rajtad, hogy szívesen segítesz, ne forgasd a szemeidet, és hidd el, ők is máshogy fognak hozzád állni.
2020. jún. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

Hát ez igen egyszerű! Akkor segíts ha szólnak de akkor rögtön.

Gondolom szólnak százszor mire megmozdulsz.Ne haragudj ha nem így van,bocsi.

Csak ugy vissza gondoltam ,hogy en pont ilyen voltam. Lehet te is igy csinalod ezért ilyenek.

Az internetet azért veszik el mert lehet ,hogy pont amiatt nem mész ha szólnak,hogy szükség lenne a segítségedre.

Nyilván azzal bűntetnek.

A család mindennél fontosabb mint a facebook vagy a youtube.

Hidd el ha bizonyítassz és rögtön pattansz otthagyva a youtube videot akkor megfog változni minden. Probáld ki.🙂

2020. jún. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Hát, igyekezz minél gyorsabban összegyűjteni az elköltözésre való pénzt; ha van olyan barátnőd most, jelenleg, akivel szivesen összeköltöznél, akkor akár megbeszélhetnéd velük, és akkor nem te fizeted egyedül az albérletet; hanem ketten-hárman összeálltok, és akkor hát nemtom, ha pl tudtok olyat találni, akkor akár mindhármótoknak lehet külön szobája, ha mondjuk 3-an mennétek és sikerül olyat találni,és 3 felé osztva nem olyan durvák a költségek; de mondjuk nemtom olyat lehet-e, hogy akár csak egyetlen szobát béreltek ki, de nem hotel, hanem ilyen albérlet az is. És akkor mégkevesebb-be kerül. Vagy nemtom, pl külföldön milyenek az álláslehetőségek; ott jobban lehet keresni, és akkor onnan még akár haza is jöhetsz, ha már gyűjtöttél pénzt; csak legyen azért valamennyire egy alap idegennyelv-tudásod; a másik meg, hogy vigyázz a hirdetésekkel, nehogy becsapjanak. pl hallottam olyat, hogy valaki olyan hirdetést talált egy híres cég nevében, hogy a cégnek az összes e-mailcíme valaki@cégnév.hu volt, de aki onnan adta ki magát alkalmazottnak, annak meg a cégnév@nemtommi pont hú volt a címe, tehát neki meg a kukacjel előtt volt a cégnév; de a cégnek az összes többi e-mailcímében a kukac után volt a cégnév. Meg ilyeneket mondtak ott, hogy külföldi munka, havi két haza-meg vissza utat fizetnek, meg valami szürreálisan magas keresetet kínáltak (órabérben volt amúgy megadva; nem emlékszem már mennyi volt, lehet, hogy külföldi fizetésben normális de magyar fizukhoz képest talán 3Xos), meg odakint lett volna neki szállás is a cég által állva. Na, ez egy olyan volt , hogy egy kedves, sutácska, naiv kolléganőm ugrott be ennek a hirdetésnek, és mi beszéltük le róla, hogy belemenjen. Ja és mégegy, akivel beszélt telefonon, ő azt mondta, hogy el kell utalnia 10000Ft-ot, hogy kiállítsák a külföldi okmányait. Ilyet rendes cégek nem kérnek talán. Na, mindegy, szal utána betelefonált a rendőrségre is a kollegina, hogy milyen hirdetést talált, és akkor ők már intézkedtek asszem.
2020. jún. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
Jaj 3as... ez egy beképzelt tinilány, aki fel van háborodva és robotolásnak fogja fel, hogy valamit csinálnia kell otthon. Biztos készen áll arra, hogy fenntartson egy albérletet, meg külföldre menjen dolgozni :D ő csak lógni akar a haverokkal meg pasizni, ehhez meg az kell, hogy szépen megcsinálja azt a minimumot, amit a szülei kérnek tőle.
2020. jún. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Most az tök mindegy; hogy csak lógni akar a haverokkal , meg iylesmi; de ha otthon folyamatosan szekálják, akkor jobb lenne onnan minél hamarabb elszabadulni. És akkor ott ő lesz a saját maga ura;és nem akkor kell megcsinálnia a házban egy feladatot, egy házkörüli teendőt, amikor azt mondják, így hirtelen ráparancsolnak a semmiből , hogy "Na, most ugorj!"; hanem amikor ő úgy gondolja, amikor már ez mondjuk egy napja tervben van, és sikerült ráhangolódni, nem pedig csak így, hogy nem is úgy volt felépítve a napja, mondjuk hazajött az iskolából, gondolja kicsit pihen, vagy mondjuk hétvége van, és akkor egyszercsak beüvölt valaki a szobájába, hogy "Most és azonnal!!!!" Hanem amikor már majd ő tervezi el a saját napjait, meg még lesz saját keresete, amivel ő rendelkezhet, nem függ senkitől, hogy mindenért kuncsorognia kelljen a szüleinek, hanem van már saját élete; saját fizetése, amit ő úgy oszt be, ahogy akar; és szal legalább valamilyen szinten a saját maga ura. Meg pl ha kedve szottyan főzni, akkor se ugatják le rombolva tovább az önbizalmát, hogy "Az úgy nem jó!!!!" hanem tök simán nyugodtan beszabadulhat majd a saját konyhájába, és azt készít benne, amit akar, akkor amikor jól esik neki, és azt ami jól esik neki; meg satöbbi.
2020. jún. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj utolsó, de olyan hülyeséget írsz!

Mégha lenne mondjuk 18( ami szerintem nincs), talán igaz lenne,amit mondasz.

De nehogy már manapság ne lehessen megkérni valamire a tiniket, hogy segítsenek a ház körül!

Akkor már össze döl a világ?

Én olyan pasival jöttem össze 16 évesen, hogy anyám kitért a hitéböl! Azt mondta jò, rendben legyen. De ha bármikor észre veszi, hogy romlanak a jegyeim, vagy ha bármit is elhanyagolok miatta, akkor kapok. Szerettem a fiùt, így mindent megtettem, hogy vele lehessek. Érdekes, anyám is látta, hogy nem lesz gond. Úgy állok hozzá, ö is úgy állt hozzám, hozzánk! Azóta is együtt vagyunk azzal a fiùval már 16 éve. Jól kijönnek anyámmal is.

Csak hozzáállàs kérdése az egész!

2020. jún. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
3., 5. vagyok, Nem haragszom. :)
2020. jún. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Az am a nevelo anyukam lett voln csak veletlenul elirtam
2020. jún. 5. 22:13
 9/12 A kérdező kommentje:
Nekem nem lenne bajom a hozzaallasommal csak nem birom azt h folyton en vagyok a sz*r es h ha faj valamim akkor az tuti nen faj mert ok annyira tudjak meg h az csak kifogas pedig majd bele halok a fajdalomba. Nem ertik meg h egy kicsit figgetlenebb akarok lenni, nem engednek el szinte sehova sem.
2020. jún. 5. 22:28
 10/12 anonim ***** válasza:

2es vagyok.

Tudom hihetetlen de ez mind a javadra válik. A szüleid bizonyára féltenek.Ők jobban látják amit te még nem.Gondolom egy csinos,fiatal lány vagy ebből kifolyólag ők szeretnék téged a legnagyobb biztonságba tudni.Nagyon csúnya a világ,próbáljuk szépítgetni de ronda.Most nagyon nehéz neked ebbe bele gondolni még,majd ha szülő leszel megérted majd őket 100%ban. Minden megvilágosodik mit miért tettek.Ha fáj valamid viszont azt azért vegyék komolyan!Vagy lehet már volt,hogy ezt a kártyát is kijátszottad. Attól még azt komolyan kell venni.Ahogy az előbb is írtam próbálj meg előbb te bizonyítani.Siess ha hívnak,légy a segítségükre azonnal.Változni fog ,hidd el nekem.Fel a fejjel és minden jót neked. Kitartást! Enyhülni fognak ha látják rajtad,hogy nem csak mondod hanem tényleg kezdessz felnőtt lenni.A barátaidat mindenképp mutasd be nekik,ismerjék őket aztán majd elfognak engedni velük. Ja és soha soha nem hazudj,bízz meg bennük és ők is megfognak benned.

2020. jún. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!