Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan tudnám elmondani...

Hogyan tudnám elmondani apumnak,hogy eltörött a gépem?

Figyelt kérdés
Egy-két hét múlva javítják,gondoltam rá,hogy nem mondom el neki,és örök titok marad,de abból lehet,hogy rosszabbul jövök ki..mi lenne a tanácsotok?

2020. jún. 7. 16:07
 1/10 Savlekotő ***** válasza:
68%
Milyen család ahol egy ilyet sem mersz elmondani otthon? Véletlen tört el,akkor miért kéne egy ilyen piti dolgot titkolni örökre,és ez miért okoz rettegést? Milyen családok vannak ma,döbbenet..
2020. jún. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem jobb, ha bevallod. Hiszen előbb-utóbb úgyis kiderül a dolog. Jobb az ilyesmin túlesni. Lehet, hogy kiabálni fog veled, de legalább légy őszinte.
2020. jún. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

Nem lehet valami jó a kapcsolatotok ha ennyire félsz elmondani.

Velem is volt hasonló el is mondtam, édesapám mérges is lett picit de nem kiabált, megbeszéltük.

2020. jún. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Apu, eltörtem a gépemet.


Mondjuk engem érdekelne, hogy sikerült.

2020. jún. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
ha fėlned kel, emiatt akkor biztos nem egyszer tettėl tönkre figyelmetlensėgböl dolgokat .
2020. jún. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%

Állj eléje és jelentsd be, hogy mi történt. Ne hallgass el semmit, mindent mondj el úgy, ahogy történt. Azzal fejezd be, hogy nagyon sajnálod, de megtörtént.

Ffi.

2020. jún. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%

na szóval..a fiam, amikor összetörte a kocsit, első körben azt állította, hogy elé ugrott egy őz. még sajnáltam is. aztán kiderült, hogy dehogy..


próbáld meg te is így :-D

2020. jún. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
Az ha testápolós volt a kezed, és amit csináltál, mielött leejtetted, mert kicsúszott a kezedből, nem tartozik rá.
2020. jún. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen gepet tortol ossze?
2020. jún. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Akármiről is van szó, lehetőleg minél hamarabb. A sumákolás hosszú távon neked is árt majd.
2020. jún. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!