Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Igaza van az anyámnak, hogy...

Igaza van az anyámnak, hogy elmond emiatt mindenféle elmebetegnek?

Figyelt kérdés

Párszor összevesztem már vele esténként, mert én 20 órakor lefekszek aludni minden nap és 3-4 körül kelek, és ha nem sikerül hamar elaludnom, hajlamos vagyok pánikrohamot kapni, eléggé alvászavaros vagyok, ráfeszülök nagyon az alvásra. Az alváshoz nekem nyugalom és csend kell. Ha valaki elkezd zajongani a közelemben, zenét ordíttatni, vagy egy kutya ugat állandóan, az zavar. És kora esténként párszor összevesztem már emiatt az anyámmal, aki minimálisan sincs tekintettel az alvási szokásaimra. Tegnap meg az apám elkezdett a pincében kalapácsolni este 8-9 között, legutóbb ezen vesztem össze az anyámmal, amikor emiatt panaszkodtam. Elég durván elmondott mindennek, hogy milyen elmebeteg vagyok hogy este 8kor aludni akarok, ha nem tetszik lehet elhúzni innen, meg hogy te csak egy vendég vagy itt vagy megtűrt személy. Igaza van az anyámnak, és tényleg nem jogosan várok csendet és nyugalmat este 8-9kor?

24/F


2020. jún. 10. 07:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%
És mert te férfi létere hisztérika vagy, lábujjhegyen járjon mindenki mi? Na ne szórakozz.
2020. jún. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%

En neki adok igazat. Mi van akkor ha pl. este hatkor mennel aludni? Mindenki maradjon csendben?

A 20h is meg eleg korai idonek szamit este...olyankor meg boven tesznek ezt azt az emberek. Van aki keso delutan er haza a munkabol, es akkor van ideje a hazkoruli tevekenysegekre. Nem varhatod el, hogy labujjhegyen jarjon a csaladod a te alvasi szokasod miatt! Hasznalj fuldugot, illetve keress fel egy pszichologust- szukseged van ra!


Ja es meg annyi, hogy 24 evesen mar gondolkozhatnal azon, hogy elkoltozol, es ott akkor fekszel amikor jol esik!

2020. jún. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%
Hasznalj fuldogot, rakj parnat a fejedre. Rohej hogy a szuleidnek kell a sajat hazukban hozzad alkalmazni.
2020. jún. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%

Egyébként nem tűnt fel, hogy anyádéknál laksz? Csak úgy mondom. Nehogy már megszabd nekik, hogy mit csináljanak a saját lakásukban.

Igaza van.

Örülj, hogy ilyen rendesek, és ott lakhatsz. Jó lenne alkalmazkodni neked is egy kicsit, és nem elvárni, hogy ők alkalmazkodjanak hozzád.

Gondolom, anyukádnak elege lett a hisztijeidből, és ezért akadt ki.


Alváshoz meg használj füldugót, ha ennyire zavar minden. Van megoldás, hogy békében éljetek egymás mellett.

2020. jún. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
88%
KÉrdésedre a válasz: IGAZA VAN ANYUKÁDNAK.
2020. jún. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem is elmebeteg vagy.

A francot sem érdekelné hogy te 8-kor alszol.

Húzzál el albérletbe vagy akárhová.

Örülj neki hogy 24 évesen van hol laknod.

Nehogy már egy ilyen kis elmeroggyant kisfiúhoz alkalmazkodjon az egész család.

2020. jún. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
80%
Este 8-kor még bőven mindenki éli a kis életét, még társasházban is 10 után kell odafigyelni. Arra is kíváncsi lennék, ha felébredsz hajnali 3-kor mit csinálsz?
2020. jún. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
72%

Minden ember más,más az alvás igénye is. Ha többen élnek együtt akkor ezt illene tiszteletben tartani. Mindennap nem várható el,hogy 8 után meg se pisszenjenek,de az sem normális amilyen jelzőket aggatnak rád.Mindegy hány éves vagy,mindegy mikor alszol a lényeg,hogy egy szülő undorító ha megtűrt személynek nevezi a gyerekét. Az is undorító,hogy ezt sokan normálisnak tartják. Ha a saját gyereketek is esetleg korán fekvő lenne akkor már elmebeteg lesz?

Mi otthon próbáljuk figyelembe venni mindenki igényét és nem elmebetegezünk le senkit.

2020. jún. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
94%
Az sem egészen mindegy, hogy ha 3 kor felkelsz, mit csinálsz. Mész dolgozni a mezőre, imádkozol, tévézel, egyáltalán csöndbe vagy, nem zavarod őket kora hajnalban a csörömpöléssel a konyhában?
2020. jún. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
84%
Használj fülldugót. Az este 8 még baromira nem késő. Tegyük fel a szüleid 4ig dolgoznak, ha nem a szomszédban melóznak és még boltba is mennek haza érhetnek 5-6 körül. A saját logikád szerint akkor max 3 órát lehetnek szabadon a házukban utánna legyenek kusban?
2020. jún. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!