Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám szerint apám érdeklődik...

Anyám szerint apám érdeklődik a férfiak iránt, és ezt nekem mondja. Mit kezdjek a helyzettel?

Figyelt kérdés
Szeretik egymást, de nekem mindig is olyanok voltak, mint két jó barát, akik közt inkább testvéries kapcsolat van, semmint férfi-női dinamika. Évekig volt, hogy együtt sem aludtak, ölelkezni se nagyon láttam őket, csókot pedig egészen biztosan nem láttam köztük egész életemben. Apám zárkózott ember, biztosan nem mondana semmit ha kérdezném, plusz én sem vagyok az a faggatózó ember. Anyu szerint nézi a férfiakat, tetszenek neki, sőt, még anyunak beszélni is szokott ezekről a dolgokról (milyen férfiakat látott, hogy néztek ki, stb.) Persze nem kapásból úgy, hogy neki ez tetszik, de elég levágós a dolog. Ez szerintem teljesen az ő dolguk, de nem tudok azzal mit kezdeni, hogy anyám ezeket a dolgokat nekem mondja, és nem tudom, mit vár el ezzel tőlem, mit tegyek.

2020. jún. 23. 16:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
12%
Rendelj nekik valami jó pasit, aztán hadd nyomják hármasban.
2020. jún. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
Mond neki, hogy tartsa meg magának, nem szívesen hallgatod hogy apád meleg. Beszélje meg mással.
2020. jún. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
77%

Valószínű igaza van anyukádnak, csak levágja már a témát ha ennyi éve együtt élnek.

de a helyedben nem boncolgatnám a témát.


lehet apukád majd bemutat neked egy férfit később.. akkor elég lesz meglepődnöd.

2020. jún. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik a hozzáállásod, én is így tennék. Anyukádnak meg mondd meg, hogy nem érdekel ez a téma, tényleg semmi közöd hozzá, még ha igaza is van, ezzel neki kell együtt élnie.
2020. jún. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, én is így gondolom! Szerintem is anyunak kell ezzel együtt élnie, ő választotta, és ha őszinte akarok lenni, valami már a kezdetektől látszott...
2020. jún. 23. 16:17
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
2020. jún. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem kell vele kezdened. Ugyan mit kéne? Meghallgatod vagy mondod hogy nem akarod kibeszélni, valtsunk temat'
2020. jún. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
17%
Kezdődik a nyári szünet
2020. jún. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
???
2020. jún. 23. 16:38
 10/18 anonim ***** válasza:
72%
Kérdezd meg anyudat, hogy őt N érdeklik más férfiak?
2020. jún. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!