Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha 27évesen apàm meg sem...

Ha 27évesen apàm meg sem kérdezi mi a helyzet a férfiakkal, hallani se akar ròla, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

A szüleim màr elvàltak nagyon rég, apu egyedül van, baràtai sem nagyon vannak, nem igazàn érdekli senki, semmi.

Lassan két éve van pàrom, egy éve együtt élünk, de neki nem mutattam be, mert mikor felhoztam, hogy van valaki, akit szeretnék hazavinni, annyi volt a vàlasz, hogy "nekem ne hozzàl ide senkit". Azòta sem érdekelte, és làtvànyosan kerüli a témàt. Fogalmam sincs miért van így, hogy lehetne ezt a helyzetet megoldani


2020. jún. 8. 12:24
1 2
 1/12 Savlekotő ***** válasza:
32%
27 évesen annyira rettegsz apád reakciójától hogy inkább a párod titkolod nem mered fel vállalni előtte,vannak bajok.. Megver ha kiderül hogy van valakid,és bemutatod? Párod ezt hogy viseli?
2020. jún. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Hát,ha apádat ennyire nem érdekli a párod feleslegesen erőlteted. Annyiba kell hagyni és a párodnak elmondani,hogy az apádnak sajnos ilyen természete van. Gondolom azokután a párod sem akar mindenáron megismerkedni vele.
2020. jún. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
15%
Lehet csak nem akarja hallani, hogy a lányát pakolják a szomszéd szobában. Lehet nem a létezésével van baja, hanem csak azzal, hogy odaviszed.
2020. jún. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
3as! Értő olvasás megy? 1éve eggyütt él a párjával. Igen érdekes szitu lenne,ha a szomszéd szobában laknának és az apjának ez nem tünt volna fel.
2020. jún. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem élünk együtt apàmmal, külön hàztartàs vagyunk. Én szeretném, ha megismernék egymàst, és tudomàsul venné, hogy màrpedig ez van. A pàrom megértő ugyan, de elég rosszul viseli ezt a dolgot, azt hiszi, hogy az ő hibàja, hogy az apàm nem kívàncsi rà. Én nem akarok kettészakadni, meg vàlasztani se.
2020. jún. 8. 13:01
 6/12 anonim ***** válasza:
94%

Hát ha nem kíváncsi rá, akkor ne mutasd be neki. Nem tudom, hogy képzelte egyébként, majd ha lesz esküvő, akkor látja először, vagy hogy?

Ne törődj vele, ha nem érdekli, akkor ez van. Fókuszálj a párodra, apád meg maradjon magának.

2020. jún. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%

Sztem alapból fáj neki, hogy egyedül van, mèg ha titkolja is. És erre csak rátesz még egy lapáttal az, hogy közben a lánya ennyire boldog legyen valakivel... Nem azt mondom hogy irigy vagy gonosz, de ha ez a helyzet, akkor ezek talán érthető emberi érzések.


Nekem is furcsa érzés volt, vagy hát most is, abba belegondolni, hogy 17 évesen összejöttem azzal a fiúval, akivel most az életünk hátralévő részét tervezzük, és közben nagynéném meg egyedül van és magányos... Őneki sem szoktam ezt felhozni, tudom, hogy fájna neki, bár ő is titkolja és nehéz természetű szintén.


Kérdező, remélem, hogy rendeződnek a dolgok. Sztem ne erőltesd a találkát, amíg apukád is nem nyit rá kicsit legalább, különben csak rossz lesz mindenkinek.

2020. jún. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A párodat vigasztald azzal, hogy apád érdektelensége abszolút nem a párod hibája. Apád előtt ne emlegesd őt, hiszen megmondta, hogy hozzá senkit ne vigyél. Ha esküvő lesz kilátásban, megkérdezheted tőle, hogy kíváncsi-e a párodra és elmenne-e az esküvőtökre. Ha nem akar menni, vedd tudomásul.

Hogy miért van ez így nála? Szerinte ennek oka van. Neked sem adja tudtodra. Talán szégyelli a lakását? Nem akar három embert kosztolni? Fél, hogy nem ízlik majd amit főz? Ő tudja. Ne akarj változtatni rajta, mert egyre csökönyösebbé válhat.

2020. jún. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
14%

"Én nem akarok kettészakadni, meg vàlasztani se."

Ketté szakadnod nem is kell, egy popóval két lovat egyszerre megülni nem lehet.

Választanod viszont kell!

Választanod KELL szeretett párod és apád között, akivel amúgy sem élnél együtt.

2020. jún. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell választania? Attól még lehet jóban az apjával, hogy van ez a heppje.


Kérdező, ha apád ilyen, hát ilyen. Nem tudsz vele mit kezdeni. A párod ne vegye magára.

2020. jún. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!