Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, ha tudom, hogy...

Mit tegyek, ha tudom, hogy szeretnek, de mégis szörnyű emberek?

Figyelt kérdés

Ezt a szülő-gyerek kategóriába tettem fel, de úgy általánosságban kérdezem.

Ha valakiről tudod, hogy vannak érzései(kb. mindenkinek vannak érzései), és tudod, hogy fájna neki egy dolog amit tennél, és szörnyű emberek, nagyon megkeserítik az életed, de mégsem akarod bántani őket, akkor mit tennél? Olyasmire gondolok, hogy elköltözni, vagy egy házban lenni, de egyáltalán nem beszélni velük. Ezek nagyon jó megoldások lennének, de fájna nekik.



2020. jún. 24. 17:41
 1/3 Savlekotő ***** válasza:
53%
Dönts el neked mi fáj együtt lenni és színészkedni vagy elmenni
2020. jún. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Dehogy fájna.
2020. jún. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk pont van egy ilyen balhé a férjem családjában. Sokszor megbántják őt, pletykálnak róla, kritizálják, kötözködnek vele, de mindig azt mondják, hogy csak jót akarnak, és meg akarják világítani előtte az igazságot, ő nem tűri a kritikát, ők csak azt akarják, hogy őneki jó legyen. Miközben kb kétnaponta rohadtul megsértik, semmit nem jól csinál, minden hülyeség, ő sose jön látogatóba (nem igaz). Most elvágólag beszüntette a családi látogatásokat, és elmondta, miért. Hát persze ő a hibás egyedül, mert ő nem jól látja, nem jól érzi! Hát ők soha, ők nem! Tehát: ők simán megbántják a férjemet, és nem érdekli őket, hogy hogy érzi magát, és mindezt a szeretetre hivatkozva. Hát bocs, de eljön az a pont, hogy már nem számít, hogy őnekik mennyire "fáj". Mert nekik évekig nem számított, hogy neked mennyire.
2020. jún. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!