Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek mit csináljak, ha...

Szerintetek mit csináljak, ha az unokám nem akar az anyukajahoz koltozni, nalam akar maradni?

Figyelt kérdés
Nálam laktak, de az anyukája talalt maganak egy uj part es hozza koltozott, 60 km-re innen. A kislany 10 eves,itt lakik, de az anyukaja at akarja iratni masik iskolaba, de unokam hallani sem akar a koltozesrol. Mit tudok tenni? Kerlek segitsetek.

#unoka #Nem akat költözni
2020. jún. 25. 13:54
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
92%
Én megértem szegényt, engem is nagyon megviselt, amikor 12 évesen el kellett költözni az addigi otthonomból. Néha eszembejut, mindig szeretettel gondolok rá vissza, de megtaláltam a helyem máshol is. Nyilván ő nem akarja ezt a változást, de te nem sokat tudsz tenni. Ha az anyukája költözik, akkor ő is megy vele. Nemsokára úgyis elmegy gimibe és akkor mindenképp iskolát fog váltani úgyis. Szerintem amit tehetsz, hogy támogatod a kislányt meg az anyát is, biztosítod, hogy a te ajtód mindig nyitva áll, bármi van.
2020. jún. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
50%
Akarja-nem akarja nem dönthet. Te sem szólhatsz bele, ne is tedd. Majd megszokja az új helyet.
2020. jún. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
33%
biztos, hogy az unoka nem akar hallani sem a költözésről..?
2020. jún. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
És az unoka eldöntötte, hogy mostantól te neveled? Mi a kifogása a költözés ellen? Nem jön ki az édesanyja párjával? Vagy csak egyszerűen szokatlan neki a hely? Mert nem mindegy.
2020. jún. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Igen,ő nem akar költözni, mert nem szereti anyukája új párját. (Állandoan kiabál vele, meg az anyukajaval)
2020. jún. 25. 14:22
 6/29 anonim ***** válasza:
88%
Pfff. Akkor kár is oda költöznie, max. egy évet adok és az anyja is ki lesz dobva onnan.
2020. jún. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
93%
Leültök---gyerek, te, anyuka. És megbeszélitek.
2020. jún. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

és az anyukának ennyi esze van (már bocsánat, de első olvasatra ez az első reakcióm...) hogy belemegy egy ilyen kapcsolatba, és belerángatja a gyerekét is?


Beszélni kellene vele, hogy egy anyának a gyereke érdekeit is kellene néznie. Ő mit gondol erről?

Mindenképp vinni akarja a kislányt magával? Te tudnád vállalni, ha nálad maradna?

2020. jún. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Persze, eddig is itt lakott. Anyuka koltoztetni akar minden áron, nem érdekli hogy a kislany fel a parjatol.
2020. jún. 25. 15:01
 10/29 A kérdező kommentje:
Anyuka áprilisban elkoltozott, a kislany hetvegente jart hozzajuk. Az utolso ket hetvegen mar menni se akart. Segiteni szeretnék neki.
2020. jún. 25. 15:02
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!