Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kifizetteti velem a pulcsit?

Kifizetteti velem a pulcsit?

Figyelt kérdés
Nevelőapám pulcsija a radiátoron száradt, én meg nem figyeltem milyen ruha az, vagy meg van -e már száradva és rátettem egy füzetet (mert az asztalon már nem volt hely). És mivel vizes volt a pulcsi, az arany színű füzetem megfogta, és nem jön ki belőle. Véletlenül csináltam, ha tudom hogy ez lesz nem rakom rá, de nevelőapám azt mondja, adjak neki 25 ezret amiből vesz újat. Ez jogos szerintetek? Úgy, hogy ő soha semmire nem ad nekem pénzt, és anyával titkolni kell ha veszünk nekem valamit vagy azt kell mondanom, hogy én vettem saját pénzből mert másképp kiakad?

máj. 3. 11:00
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
25 ezres pulcsit értelmes ember nem a radiátoron szárít. Az jogos lenne, hogy kifizeted neki egy új pulóver árát, de nem luxuskategóriában kellene gondolkodni. Márkás pulcsi volt vagy mi került volna benne 25 ezerbe?
máj. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Mégis miből fizetnéd ki a pulóverét? Gondolom, iskolába jársz és nincs fizetésed.

Anyuka miért él egy ilyen faxszal, aki elől el kell titkolni, ha az iskolás gyerekének vesz cipőt...????

máj. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Az biztos, hogy ezzel a viselkedéssel nem igazán szeret téged, így minél előbb, amikor már lesz rá módod költözést javaslok, mert ez hosszútávon így mérgező környezet. Viszont ha valamit tönkreteszünk, ami másé, jogos elvárás, hogy megtérítsük annak értékét. Bár ezt szetettétől nem nagyon szokta elvárni az ember. Szóval legalább tudod hányadán állsz vele.
máj. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem jogos. Nevelőapád nem csíp téged valamiért. Anyádnak kéne a sarkára állni. Mi az, hogy suttyomban vesz neked bármit is?
máj. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
32%

"Aranyból van a farka vagy mi?"


Lehet egy seggfej, de gyanúm szerint anyuka egyedül még magát sem lenne képes eltartani.

máj. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%

Istenem milyen szulok vannak…:(

Felnottkent en is hibazok, hany poharat tortem el, hanyszor volt olyan hogy veletlenul osszemostam 2 ruhat es megvaltozott a szinuk.

Egy ilyen baleset miatt soha nem varnek el a gyerekemtol penzt.

máj. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
Úgy érzem nem a pulóver itt a legnagyobb baj. Hanem az, hogy titkon kell cipőt venni neked, illetve egy ilyen hétköznapi dologról is hazudni kell. Gondolom ez csak a jéghegy csúcsa, és te egy mérgező környezetben élsz. Nyilván nem írtál bővebben a körülményeidről, de azt gondolom nem a legmegfelelőbb környezetben nevelkedsz.
máj. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
Gratulálok anyádnak, hogy neki a fax fontosabb, mint a gyereke...
máj. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
20%
Miért adna neked pénzt? nem ő vállalt téged kérdező. Az meg jogos ha tönkreteszünk valamit akkor vállaljuk a következményeket. Gondolom ha ő véletlenül összetörné a telefonod vagy laptopod, elvárnád hogy vegyenek egy másikat igaz?
máj. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
70%
9-es: oké, de egy 25 rongyos pulcsit is radiátoron szárítani... Ez olyan, mintha a kérdező direkte az asztal szélére rakná a telefonját,vagy egyéb olyan pontra, ahonnan nagyot eshet egy eletronikai kütyü, hogy kiprovokálja az új telót...
máj. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!