Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan vegyem rá anyukám,...

Hogyan vegyem rá anyukám, hogy este elengedjen kajálni egy olyan fiúval akit nem ismer?

Figyelt kérdés
Jobb lenne neki kamuznom, vagy mondjam el?
2020. júl. 10. 00:15
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
84%

Hát hány éves vagy? (Nagyon függ ettől)

Meg hát először te ismered meg a fiút, utána ha esetleg úgy alakul mutatod be otthon, hogy "anyu ez itt a barátom Jancsika"

Amúgy a "kamuzással" az a nagy gond, hogy ha baj van, akkor mégis hozzá mész, és elég ciki úgy kezdeni, hogy "anya hazidtam de légyszi segíts már.."

2020. júl. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem mondd meg neki az igazat, meg azt is mondd neki, hogy egy esélyt adjon, viszont elfogod neki mondani mi történt a randin, hogy megnyugodjon nincs baj. Benned bízzon meg, hogy tudod kezelni a helyzetet vagy hogy ha baj lenne ne adj Isten, hívod azonnal. Próbáld megbeszélni vele normálisan, meg hogy szeretnél ismerkedni.

De akkor te se élj majd vissza a bizalmával.

2020. júl. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
58%

Már miért is kellene hogy elengedjen bárkivel akit nem ismer?

Hívd oda a fiút magatokhoz, mutatkozzon be anyukádnak, mond el hogy pontosan hova mentek és ennyi.

majd ha már nem lesz szükség arra hogy téged elengedjenek otthonról, akkor majd csinálhatsz butaságot eleget. Most még mindez anyukád felelőssége.

És ne hazudj neki, mert mindig kiderül. Valaki ott lesz aki ismer, az elmondja valakinek, aki tovább fogja mesélni anyukádnak és te meg bajba kerülsz. Nem csak a filmekben van így, a való életben is tele van a környezetünk olyan "jószándékú" emberekkel akik imádnak mindenkiről mindent elsőként tudni és tovább is adni.

Ha a srác normális, értelmes, akivel te biztonságban lennél, akkor simán hajlandó lesz elmenni érted hozzátok, hogy együtt menjetek kajálni - majd haza is kísér. Ha erre nem hajlandó, akkor meg jobb ha elfelejted, mert akkor neked is csak kamuzik és veled sem fog normálisan viselkedni.

2020. júl. 10. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
52%

#3 "Már miért is kellene hogy elengedjen bárkivel akit nem ismer?" - talán, mert az ismerettségek nem a szülőnek való bemutatással szoktak kezdődni? Előbb hagy ismerje már meg a Kérdező az illetőt...

Egyébként nem értem, hogy miért merülne fel az, hogy egy nyilvános helyen való étkezésről előre be kellene számolni...

Úgyhogy Kérdező, egyszerűen szólj, hogy elmész kajálni ide meg oda... és ha nagyon kíváncsiskodik, hogy kivel, hát megmondod a nevét, és megnyugtatod, hogyha úgy alakul, majd be fogod mutatni.

2020. júl. 10. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
93%

#4

Viszont még mindig nem tudjuk hogy hány éves a kérdező. 13 vagy 18+? Nagyon is függ ettől.

2020. júl. 10. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
55%
Jogos az utolsó meglátása, mert ha huszonegy éves a kérdező, akkor nem értem miért kérne engedélyt. Ha tizennégy, nem értem hogy mászkálna a szülei számár idegenekkel, vagyis alap hogy sehogy se mászkáljon idegen pasival (és érdekelne mennyivel idősebb a hapsi hogy a szülő nem tud róla.)...
2020. júl. 10. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
81%
Hány éves vagy? Te ismered személyesen ezt a fiút vagy valami netes ismeretség? Hova mennétek?
2020. júl. 10. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
56%
Miért nem ebédelni mentek vacsora helyett? Szerintem jobban megengedné, hogy napközben mehess el, mint este. Bár tényleg megírhatnád a korod, azon sok múlik.
2020. júl. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
42%
Hm, a lepontozásból ítélve fiatalka vagy, és jóval idősebb a csávó....
2020. júl. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
Senkit nem pontoztam le, 16 vagyok és 22 akivel találkozni szeretnék. Találkoztam már vele régebben, azóta neten beszéltünk kb minden nap. Dolgozik, és nem a szomszédban lakik ezért jönne este. Ja, és nem, nincs semmi szándékunk a másikkal, csak jól kijövünk
2020. júl. 10. 11:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!