Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Vannak itt olyan ember, akit...

Vannak itt olyan ember, akit bántalmazott a gyereke vagy ismer ilyen személyt?

Figyelt kérdés
mi vitte ra a gyereket, hogy verje a szülőjét? A szülő mit reagált?
2016. dec. 5. 14:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Ismertem. Az vitte rá a "gyereket" hogy megverje az anyját, hogy az nem adta oda a nyugdíját, így a fia (a bántalmazó) nem tudott szórakozni meg piálni. Ennyi. Szerencsétlen idős asszony meg tűrt amíg a fia meg nem halt. Bár előbb kötötte volna fel magát a köcsög....
2016. dec. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%

Tavaly húsvétkor egy volt kollégám kiment a nagyszüleihez pénzt kérni de ők sajnos nem tudtak adni neki és ezt követően veszekedés lett majd odáig fajult a helyzet, hogy ötven valamennyi késszúrással megölte őket...


nagyon link gyerek volt mindig, mindenkitől csak kölcsön kért, hazudozott... azért nem néztük volna ki belőle, hogy így betudna kattanni...

2016. dec. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
80%

Ugyan ez, mint az első.

Kettő ilyet ismerek, egyik alattam járt egy évvel, ő az anyját verte, a másik meg csak szomszéd falusi volt, pár évvel idősebb.

ő a nagymamáját bántalmazta.

2016. dec. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Szomszéd nénit is bántotta mar a fia/férje. Ok alkoholistak, ha isznak veszekednek, verekednek.
2016. dec. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Igen. Szintén anyját alkoholista férfigyermeke pénz miatt. :(
2016. dec. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%

Én az alkoholista anyámat pofoztam fel amikor nekem jött mert nem vettem neki piát. Nem vagyok rá büszke.

L

2016. dec. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%
Elso unokatestverem a mamajat. Nagyon utana hagyott. O nevelte a fiut, mert az anyja meghalt,az apja pedig nem igazan foglalkozott vele.
2016. dec. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
54%
Nálunk a lányom veri az apját, de mentségére szóljon, hogy még 3 éves sincs.
2016. dec. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%
Én egy olyan nénit ismertem, akit a (felnőttkorú) unokája bántalmazott, mert nem tudott pénzt adni. Egy harapásnyom is volt a néni karján, azt is az unoka csinálta.
2016. dec. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy haverom, az apja régen szíjjal "nevelte", és szinte rettegett tőle gyerekként. 18-20 évesen fordult a kocka és ugyanazzal a szíjjal úgy elverte az apját hogy fél napig feküdt kint az udvaron. Tipikus erőszak erőszakot szül dolog.


Nekem 1x volt olyan, hogy megelégeltem a részeg apám szidalmazásait és levertem neki egyet.


Viszont megmondom őszintén, nem egyszer fordult meg a fejemben hogy legszívesebben addig verném míg bele nem hal, vagy dühömben néha közel voltam hozzá hogy kimenjek a konyhába és leszúrjam egy késsel. Néha meg átfutott az agyamon hogy szimplán fogom, és egy éjszaka a kocsmából hazajövet megölöm.


Szerencsére mindig maradt annyi józan eszem, hogy nem tettem semmit, csak tűrtem és tűrtem a napi szidalmazásokat, majd lelépve otthonról küzdöttem a bűntudattal, hogy "feladtam" és a tudattal hogy nekem kell menekülnöm hátrahagyva családot, barátokat.


Utólag örülök hogy nem tettem ellene semmit, mert elpatkolt saját magától. Egy rohadt percig nem hiányzott azóta sem.


Alapvetően az én "bosszúm" az, hogy hajtok mint az állat, próbálom építeni a karrierem, hogy elmondhassam hasznos és jó ember vagyok. Mert mindig megkaptam hogy "soha nem lesz belőlem senki" "soha nem lesz házam" "soha nem lesz munkám" "lusta disznó vagyok"...Én meg bebizonyítom, hogy nem olyan vagyok mint ő...

2016. dec. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!