Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hagynátok a facebook ismerősei...

Hagynátok a facebook ismerőseitek között az édesapátokat?

Figyelt kérdés

Szüleim elváltak, 18 éves koromig apa járt hozzám, aztán megszűnt a kapcsolat. Én nem jártam nála, sosem hívott meg, csak gyerekként voltam néha nála. Sok évre rá felvettem vele a kapcsolatot, megtalaltam az email címét valahol, válaszolt is, viszont ő nem kérdezett rá sosem, hogy én hogy vagyok. Esküvőmre elhívtam, azután is írtam neki és azt is kérdeztem, hogy ő miért nem ír sose magától. Azt mondta, mert nem történt velük (van külön családja) semmi, szóval ő magától nem érdeklődik irántam. Úgyhogy csak egyirányú volt ez az igyekezet az én részemről.

Ennek 3 éve. Se születésnapi, karácsonyi köszöntés, se semmi. A lányával, aki a féltestvérem, írunk facebookon fél évben egyszer, hogy mi újság. Neki elmeséltem, hogy babát várok. Pár napra rá apám bejelölt facebookon és kérte, hogy neki is mondjam el. Elmondtam neki, sok egészséget kíván, mást nem irt. Nem is tudtam hogy van facebookja, így még jobban csalódott voltam, hogy ott sem vette fel velem a kapcsolatot. Facebookon csak azt hagyom ismerősnek, akivel kapcsolatban is vagyok, mert nem akarom kitálalni az életem mindenkinek és ha később babás képet raknék ki, nem akarom, hogy lássa mindenki. Meghagynátok az apátokat az ismerőseiteknek ilyen körülmények között vagy sem? Őszintén szólva nem akarom, hogy bármit is tudjon rólam, ha már eddig sem érdekeltem őt. Viszont a másik oldalon az apám, mégha semmilyen apai érzéseket sem táplálok iránta.


2020. aug. 2. 22:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát,sajnálom hogy ilyen "apukád" van.

Őszintén én meghagynám csak azért is hogy lássa milyen boldog vagyok

2020. aug. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Haha hát nem tudom, hogy érdekelné-e őt az egyáltalán :D
2020. aug. 2. 23:05
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hagynám meg. Minek? Teljesen felesleges.
2020. aug. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%
Persze, miért ne, hiszen az ismerősöd, aki egész biztos kíváncsi az unokájára.
2020. aug. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%

Engem bejelölt 15 év után, aztán szó nélkül lajkolgatni kezdett dolgokat, szóval letöröltem.

Nem hagynám fent a helyedben, mert bármit ki akarnék rakni, rá kellene gondolnom.

2020. aug. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
5-ös ugyanezek lennének az én gondolataim is, ez így igaz. Köszönöm az eddigi válaszaitokat :)
2020. aug. 2. 23:14
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
Hagynám már csak azért is
2020. aug. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
34%

Akkor is olvashatja, ha nem az ismerősöd.

Én kint hagytam, mert lány vagyok és legalább elriasztja a veszélyes vagy manipulatív, vagy nem tisztességes embereket, hogy látják, hogy ott van.

Egy fiú féltestvérem is van fenn, akit még csak nem is ismerek, de ugyanezt gondolom erről is.

2020. aug. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%

írd ki ezt az üzenőfalra majd törli magát magától.

ez egy s....fej.

2020. aug. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
81%
Szia Kérdező! Szívből gratulálok a születendő babàdhoz! Én semmiképpen nem hagynám az ismerőseim között. Nekem egy kicsit kellemetlen lenne az egyoldalúsàg, ezért ezt a lépést, hogy kitörlöm az ismerőseim közül én hoznám meg. Így eg kicsit az egómat helyre tudnám billenteni. Kitörölném még az emlékét is a fejemből. (Ahogy a saját apámmal is megtettem 😅)
2020. aug. 3. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!