Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti szeretnétek a...

Szülők! Ti szeretnétek a gyereketeket akkor is, ha elképzelhetetlenül ronda lenne? De tényleg valami hihetetlenül csúnya. Nagyon szégyellnétek az ismerőseitek előtt?

Figyelt kérdés

2015. jún. 7. 19:47
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
72%

Kíváncsi vagyok, mennyire leszek lepontozva. :)


Igen, akkor is imádnám.

De, szégyellném.

És a világon mindent megtennék azért, hogy szebb legyen (plasztikai műtétek és tsai, persze csak akkor, ha ő is akarja).


Egy icipicit érint a dolog, mert a kisebbik lányomnak (3 éves) nagyon elállnak a fülei. És ha nagyobb lesz, és őt zavarja, azonnal megműttetjük a fülét.

Az is igaz, hogy ezt abszolút nem szégyellem mások előtt, nem olyan komoly probléma.

2015. jún. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Nem pontozlak le, mert a kérdésre válaszoltál, tehát hasznos a válaszod. :)
2015. jún. 7. 19:55
 3/32 anonim ***** válasza:
99%
Kevés megalázóbb élmény létezik egy gyerek számára, mint az, hogy szégyellik a szülei, pláne valami olyan dolog miatt, amiről nem tehet.
2015. jún. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
86%
nyilvan ha ronda gyerekem szuletne ,en se es a parom se lenne szep ,szoval nem lenne meglepetes.termeszetesen szeretnem es ez miatt nem szegyellnem.amugy pont most lattam egy ismerosom ujszulott babajarol kepet.teljesen egeszseges ,de valami iszonyat csunya szegenykem.nem birtam ki nevetes nelkul megmondom oszinten.de ugy gondolom nem ez a lenyeg ,nem nezek ra maskent mint barmely masik ujszulottre.
2015. jún. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
96%

Hogy lehet szegyellni a sajat gyerekedet?

Ez borzaszto...nem lennek egy olyan szulo gyereke, aki maga is ennyire onertekelesi problemakkal kuzd.

Itt a testverem, aki sulyos ertelmi es testi fogyatekos. Igen , nem szep latvany a gorcsos, vekony teste , az eltorzult arca. De anyam soha nem mondta azt, hogy "Huh , inkabb ne is menjunk az utcara vele, hagyjuk otthon, mert csunya es szegyellni valo." Ezt egy egeszseges gyereknel meg plane nem tudom elkepzelni.

2015. jún. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
22%

"Kevés megalázóbb élmény létezik egy gyerek számára, mint az, hogy szégyellik a szülei, pláne valami olyan dolog miatt, amiről nem tehet."


Igen, én egy ilyen rohadt, önző, szar anya vagyok. Ez van. Ugye nem gondolod, hogy ez a gyereket nem zavarná? Én legalább beismerem és teszek ellene.


Te meg álszent vagy és félsz a hozzád hasonlóak véleményétől, "ítéletétől".

2015. jún. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanúgy szeretném azonban mindent megtennék érte: szép ruhák,szép haj,ápolt megjelenés és a szeretetem,amivel támogatnám.Megpróbálnék minél többet kihozni belőle,hogy ez a mai gonosz társadalom még véletlenül se tudja elítélni amiatt mert nem egy "szépség"(persze kinek mi a szép meg a csúnya ugyebár....)

Ha pedig nagyobb korában zavarná az esetleges tesi hibája amitől "csúnya" természetesen támogatnám akár abban is,hogy korrekciót,plasztikai műtétet végeztessen.20/L

2015. jún. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim válasza:
74%
Én ilyenkor is szeretnem de szegyellnem! Ilyen gyereked van? Küldesz egy képet privátban?
2015. jún. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
81%

Ja, valamit tisztázzunk, mert félreérthető:

Nem a gyerekem szégyellném, és nem zárnám be a szobájába. De a külsejét igen.

És végtelenül szégyellhetném magam, ha ez ellen nem tennék semmit, mert "jóvanazúgy".

Kicsit kajla, de megtartjuk, mert a mi dödénk? Ugyan már! Mindenki szép és okos gyereket szeretne. Ha leeht érte tenni, akkor meg kell tenni, ennyi.


A sérült gyerek meg egy más téma, rajta igazán nincs mit szégyellni. Nem kéne vele példálózni.

2015. jún. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nem, nincs ilyen gyerekem, én érzem magam ilyen gyereknek.

2015. jún. 7. 20:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!