Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez mennyire gáz? Anyám mit...

Ez mennyire gáz? Anyám mit hihet rólunk?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok. Nekem van egy legjobb barátom aki viszonylag gyakran van nálunk. 2-3 naponta átjön és kb 2 hetente itt is alszik. Jelenleg én 20 vagyok ő 21 és 17-8 éve ismerjük egymást. 10 éves korunk óta van nálunk ilyen gyakran így már mindenki megszokta hogy itt van sokszor. Multhéten is itt volt és csinaltuk a szokásos dolgokat pseztünk beszélgettünk és unalmunkban kicsit ittunk is. Éppen csak hogy be voltunk csicsentve. Kitaláltam hogy csináljunk meg valami tiktok-os kihivást. Letöltöttem a tiktokot és néztünk kihívásokat és láttunk eggyet amit egy csaj meg egy csávó csinált meg. Mondtam hogy ezt mi is simán megcsináljuk. A barátom neve legyen mongyuk Ádám. Szóval annyi volt hogy a csaj átmászott a csávón és ez rohadt jól nézett ki. Kitaláltuk hogy akkor Ádám mászik át rajtam de kb az elején elrontottuk. Amikor lendült volna át a vállamon visszacsúszott. Úgy tartottam/úgy néztünk ki mint amikor egy pár rég óta találkozik és a reptéren a csaj a pasi karjába ugrik és a pali meg tartja a lányt. Szóval valahogy úgy néztünk ki és anyám pont akkor nyitott be és megkérdezte hogy: mi a sz@rt csinálunk? És azzal a lendülettel ment ki és csukta ba maga után az ajtót. Fel sem tudtuk fogni hogy mi történik mert mindez pár villámgyors másodperc alatt zajlott le. Kb este 8 óra lehett. Én elngettem Ádámot és elkezdtünk nevetni hogy ez megis mi volt. Mi mindezt videóra vettük mert az elején azt hittük hogy nagyon jól fog sikerülni. Na mindegy is csak azt nem tudom hogy anyám mit gondolhat rólunk. Erre rátesz egy lapáttal hogy akkor este megint nálunk azaz nálam aludt Ádám. Most nem tudom elhinni hogy mit képzelhet rólunk anyám. 2 napra rá megint szokásosan átjött Ádám és anyám mielött bejött volna a szobámba bekopogott és az nagyon kínos volt nekünk. Azóta anya szemébe nem néztem mert nem mertem. Mennyire lehetett fura vagy gyáz vagy b*zis anyám szemszögéből?

2020. aug. 7. 14:21
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
91%
Most már sosem mosod le magadról, hogy búza vagy. De nézd a jó oldalát, anyukád már kopog, mielőtt bemegy.
2020. aug. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk búzák csak szarul jött ki minden
2020. aug. 7. 14:25
 3/56 A kérdező kommentje:
Aki azt hinné hogy kamu kérdés (mert kb minden kérdéhez odaírja valaki) sajnos nem kamu.
2020. aug. 7. 14:28
 4/56 anonim válasza:
100%
Szerintem mutasd meg neki a videót és magyarázd el, hogy mit is csináltatok és hogy véletlenüls se gondoljon rosszra.
2020. aug. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
76%
Vigyél haza egy csajt.
2020. aug. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
31%

Hat azert gondoljatok at.

Sulve fove egyutt....

Errol csak ugy ordit, hogy szerelmesek vagytok!

2020. aug. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
100%

100%, hogy melegnek tart titeket. De egyszerűbb lett volna rögtön megmagyarázni neki, mit akartatok.


Ha ennek így utólag nem hinne, akkor vonjatok be más barátokat, akik úgymond tanusítják, hogy melyik csapatban játszotok.

2020. aug. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is volt ilyen haverom, mi is ott voltunk egymásnál minden nap, meg nagyon gyakran aludtunk egymásnál, ez nem feltétlenül egyenlő a "szerelemmel"...
2020. aug. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
54%
Most kiderült, hogy ha fiúval jársz, anyád nem botrányozik, hanem tapintatos, jó fej. Ezek után akár ki is próbálhatod.
2020. aug. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
93%
az cikibb hogy egy felnőtt ember tiktokos kihívásokat csinál.
2020. aug. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!