Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » A most kapható ferrex sarokcsi...

A most kapható ferrex sarokcsiszoló milyen minőségű lehet? Mennyire melegszik vajon?

Figyelt kérdés
2020. aug. 4. 12:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Gyanúsan olcsó,én nem venném meg.Névtelen. Kicsit többért Black and Deckert vegyél inkább,ha nem akarsz minőségit venni
2020. aug. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Melegszik a szöghajtás rendesen, főleg ha fent van a vedoburkolat. Amúgy ha besül, visszaviszed, 3 év gari van rá.
2020. aug. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hova viszem vissza? Hogyan működik a garanciáztatás?
2020. aug. 4. 19:20
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

7ezer Ft körüli áron, 3 év garanciával mégis mit szeretnél???


Amúgy van ilyenem és évek óta nincsen baja .

2020. aug. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%

Ferrex ??

Sarokköszörűnek látszó tárgy.

2020. aug. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lehet rossz, elvileg ugyan az, mint a Parkside 125-ös gépe. Ezzel van is tapasztalatom, fél éve van meg, 600db M6-os anyát vágtam le vele meg a kerítésleceket is vele csiszoltam le, mind a 300db-ot. Emellett nyilván pár apróságra volt használva a kerítésfestés előtt.

Nem hibásodott meg, a fordulatszám szabályzó nagyon hasznos funkció viszont a gyári kulcsa amivel meglazítod a korongot semmit nem ér. Az első használatnál elromlott. Én helyedben is ezt venném a másik helyett, kicsit azért ismertebb márka és erre is adtak 3 év garanciát ugyan ezen az áron.

2020. aug. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*elromlott értelem szerűen elhajlott akart lenni
2020. aug. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szerintem eltér mindkét parkside kisflextől. Korong fixáló gomb, levegőző nyílás pl.

Nekem a korábbi parkside megfelelt, de a mostani hamar beadta a kulcsot.

2020. aug. 5. 18:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!