Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, ha nem engedik a...

Normális, ha nem engedik a szüleim az orr piercinget 20 évesen?

Figyelt kérdés
Azt mondták kiszedik az orromból mert őket nem égetem és majd ha elköltözött azt csinálok amit akarok. Nekem 2 éve van már keresetem ,nem is az övékből lenne.
2020. aug. 11. 16:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Az nem normális, hogy engedélyt kérsz hozzá.
2020. aug. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
95%
sztem 18 éves korod felett azt csinalsz amit akarsz, foleg ha sajat fizubol. sztem egy orrpc nem a vilag vege, meg az is lehet h tetszeni fog nekik, mutasd meg h milyet akarsz. hatha tetszik nekik
2020. aug. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

Mégis hogyan szedik ki? Lefognak és kitépik az orrodból?

20 évesen már el tudod dönteni mit akarsz, ha orrpiercinget akarsz, és ki tudod fizetni, akkor nem tilthatják meg. Megverni gondolom nem fognak érte.

2020. aug. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél fake piercinget, 1 hét alatt meg fogják szokni, utána már fel sem fog tűnni, ha megcsináltatod.
2020. aug. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Sajna a szüleim 60 felettiek sok mindenben nem értenek egyet ami más fiatalabb szülőknek semmiség :/
2020. aug. 11. 17:01
 6/11 anonim ***** válasza:
25%

Normálisak a Szüleid. A korukból adódóan zsémbesebbek és intoleránsabbak szerintem. Ők már teljesen más perspektívából látják a világot. Míg Te azon spekulálsz, hogy 2 év múlva is milyen menő lesz és mennyire fogod szeretni, Ők már az 50/60 éves éned vizionálják maguk elé, aki bánni fogja az egészet.

Egyébiránt szerintem félreértésből adódik a kiakadásuk. Feltételezem, hogy azt hiszik, egy orrpiercingtől is ugyanolyan nehéz és költséges megszabadulni, mint egy tetoválástól mondjuk. Ennek ellenére azt gondolom, megfontolandó az álláspontjuk, de a döntés abszolút a Tiéd, mindenféle magyarázkodás nélkül bárkinek is.

2020. aug. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
83%
Nem normális! a lányom 18 évesen tetováltatott egy cicát a mellkasára, ha szerettem volna sem tudtam volna lebeszélni róla, legfőképp mivel nekem is van tetkóm. Úgyhogy hajrá ! csak jól válogasd meg h kivel tetováltatsz. Neki eléggé lekopott, ellenben az enyém ugyan 20 éve volt tökéletes.
2020. aug. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Upsz, ezt benéztem , tehát csak egy orrpiercingről van szó! szerintem beszéld meg a szüleiddel hogy már pedig ezt szeretnéd. az én lányom is is 20 éves :)#7-es voltam. Hajrá..
2020. aug. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy gyengeelméjű, és van saját kereseted, miért kellene rá szülői engedély, hogy megcsináltasd?
2020. aug. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ad be őket venotthonba ilyen maradi emberek nem valók a társadalomba.


Nem normális ami folyik! Áhhh! Cirge naon.

2020. aug. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!