Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Más is van úgy, hogy az...

Más is van úgy, hogy az édesanyja egyáltalán nem becsüli meg, lenézi az eredményeit, semmibe veszi a személyét?

Figyelt kérdés
Nagyon apróság, az első komolyabb akadály, nekem az érettségim kitűnő, neki 2-3-as volt. Több országos versenyen is kaptam díjat, utána is figyeltem arra, hogy megmaradjak min. 4.5 felett, de anyának sosem voltam értékes, mindig lenézi azt, ha rólam van szó, nem érdekli mit mondok, olyan bezárja az ajtót vagy közbeszól. Sosem tekintett rám úgy az életem során, mint a gyermekére, mindig a „szőnyeg alá seperte”, ha épp otthon megmutattam a bizonyítványom. Nagyon rosszul esik, persze mindenki magának tanul, de azért gondolom mindenkinek jól esik ha legalább a saját édesanyja egy kicsit is büszke rá.

#tanulás #anya #nemszeretanya
2020. aug. 13. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem a kérdést. Ha valóban igaz a kérdés, akkor már rég leérettségiztél és elkezdesz önálló életet élni. Tudod milyen volt anyád és kész. Miért pont most foglalkozol ezzel, hogy anyád szeretett e vagy sem? Vagy kiakar dobni otthonról vagy nem fizet neked semmit és ez a problémád. Nőj fel, menj el dolgozni, éljél külön tőle és kész. Bár fura ha kitűnő lett az érettségid meg több országos versenyen is díjat kaptál, akkor mi a francért vagy ezen az oldalon és teszel föl ilyen kérdést anyádról. Sehogy se logikus számomra. Valószínűleg szokásos kamu szülő gyalázós kérdés ez is a sok közül.
2020. aug. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
8%
Ez úgy kamu ahogy van.
2020. aug. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
7%

1 *Valószínűleg szokásos kamu szülő gyalázós kérdés ez is a sok közül.


Pontosan. De csak azért mert felkerült egy fiatal lányról a valós személyiség az oldalra-és örjöng miatta.

2020. aug. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
őrjöng
2020. aug. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%

Az én anyám lelépett amikor 5 éves voltam, és épp a kórházban szülte a húgomat. Megszülte, majd közölte apámmal, hogy neki mégsem kellenek gyerekek. Kisétált a kórházból.

Kérdés van?

2020. aug. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
47%
Az én anyám rendszeresen megvert, mert nem fiú gyermek lettem. Bár "csak" levegőnek nézett volna.
2020. aug. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!