Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnál ahhoz, ha a...

Mit szólnál ahhoz, ha a gyereked a párjával el akarnának költözni az USA-ba, Spanyolországba, Egyiptomba vagy Oroszországba?

Figyelt kérdés

25-27 évesek.


Zavarna téged, hogy ilyen messze lesznek és keveset tudtok majd találkozni?



2020. aug. 31. 19:13
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
98%
Ha nekik ez az álmuk, akkor támogatni kell őket ebben. Az hogy kevesebbet tudtok találkozni, ilyen téren mellékesnek mondható, akkor is ha fáj.
2020. aug. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
55%
Amúgy meg sokkal jobban járnak ott, mint itt.
2020. aug. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
80%
Egyiptomnak nem és az oroszoknak nagyon nem örülnék. A másik kettővel nincs bajom, szívem szerint én is mennék valamerre, mert elegem van az itteni diliházból.
2020. aug. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
89%

Mindegy ki mit szol

Felnőtt emberek.

2020. aug. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
87%

Felnőttek had lássanak világot senki sem akar burokban élni nem 70 évesen akarnak kiriccanni élményeket gyűjteni hanem élvezni akarjak az életet MOST

Nincs abban semmi rossz tudnak magukra vigyázni telefonon skypon tarthatjatok a kapcsolatot egész nyugodtan de ne foszd meg a kellemes élményekrol utazástól a gyerekedet

2020. aug. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
90%

Tipikus szólás :

“Szeretsz valakit engedd el “

2020. aug. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
93%
Nem akadályozhatod őket. Felnőttek, az ő döntésük. Igaz, hogy kevesebbet tudtok majd találkozni, de ha jó a kapcsolatotok, megoldjátok valahogy. De ez miatt ne vessz velük össze! Ha ígyis-úgyis elmennek, akkor inkább támogasd őket. Mondjuk én semmiképp nem mennék Egyiptomba, Oroszországba se nagyon, de ők tudják. Az USA jó hely, szerintem inkább azt támogasd. Viszont ha azt akarod, hogy mégis közelebb legyenek, akkor Spanyolországot támogasd. Nem mindegy, hogy egy látogatás 2 órás repülőút és 20.000 ft vagy 18 órás és 200.000 ft. De ez végül az ő döntésük lesz, ne rontsd meg ezért a kapcsolatot velük.
2020. aug. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
11%

USA...hogy? Oroszország? Na egyből elmeklinikára vitetném.


A többi meg egy pöcegödör.

2020. aug. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
27%

Sokan írják hogy Egyiptomba nem latogatnanak el én viszont szívesen elmennek engem mindig érdekelt a piramisok a tevegelés a kultúra ...stb

(Annyi hogy ha Ázsiába megy az ember nem art előtte beoltatni magát különböző oltóanyagokkal

Hogy ne kapjanak el fertőzéseket

Rendszeres kézmosás ajánlott és nem célszerű utcai árusoktol varásarolni kaját )

Én pl rengeteget utaztam igaz rövidebb időre de pl ennyi helyen voltam már

* 🇯🇵Japán születési hely +7 évig itt éltem

*

* 🇭🇺Magyarország itt élek jelenleg

*

* 🇧🇩Bangladesh 1 hónapot voltam

* család miatt

*

* 🇦🇹Ausztria gyerekként Bécsi vidámpark miatt kb 1 szer. És kb 1hét és 1 -2nap énekkar miatt

*

* 🇩🇪Németország 2szer Münchenben kirandulas És 😋 The Gazette Koncert miatt

*

* 🇹🇩Románia 1 hetet voltam cserediák féleség miatt

*

* 🇮🇪Írország 1hetet voltam apukám meg látogatása miatt


19L

2020. aug. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
89%

#9: Nem nyaralgatásról szólt a kérdés, hanem kiköltözésről. Nyilván sokan szívesen megnéznék Egyiptomot (én is). De nem költöznék oda életvitelszerűen és anak sem annyira örülnék, ha a gyerekeim odaköltöznének. Nyilván nem szólhatok bele, hogy felnőttként mit csinál, de véleményem lehet róla.

Mellesleg Egyiptom nem Ázsiában van.

Kicsit még gyakorold a magyar nyelvet (főleg a szövegértést), hogy meg is értsd, mire és mit válaszolsz (nem bántásból mondom, sok kellemetlenségtől megkímélheted magad, mert lesznek akik csúnyábban beléd köthetnek emiatt).


Ha csak dicsekedni akartál, hogy te mennyi helyen jártál, akkor meg no comment!

2020. aug. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!